DIAWORLDS.EU » 1.9x - 1.18x
11.
Banner DIAWORLDS.EU » 1.9x - 1.18x
6 038
5 / 100
1.18.x
mc.diaworlds.eu
Hlasovat
Survival
Minihry
PvP
Skyblock
Eventy

O nás.

Sme Česko-Slovenský survival server, ktorý je tu síce krátku dobu, ale dokázali sme to vytiahnuť pomerne vysoko, za čo sme neskutočne moc radi! Aby sme ti priamo povedali o DiaWorlds. Sústredíme sa prevažne na survival, ktorý disponuje kvalitným prevedením a stabilitou, keďže server potrebuje štavu, hostujeme server na poriadnej mašine!

Čo ponúkame?

Ako sme uviedli viac info hore, zameriavame sa prevažne na vanilla survival.

SURVIVAL - Na survivali nájdete mnoho vecí. Zaručujeme kvalitu bez zásekov a výpadkov. Server beží 24/7! Naším hlavným mottom je "každý si pomáha"! Pridali sme custom enchanty a mnoho ďalšieho. Všetko nájdeš v /menu

ONEBLOCK - Začni na jednom blocku a postupne si vybuduj svoj kráľovský ostrov! Zaručujeme kvalitu bez zásekov a výpadkov! Server beží 24/7! Všetko potrebné nájdeš /menu, ktoré ti bude vždy k dispozícii.

ANARCHY - Na tomto serveri neplatia skoro žiadne pravidlá. Preto sa tu môžeš vyblázniť ako len chceš!

DEATHSWAP - Táto minihra je pre 2 hráčov. Každé 4 minúty si s protihráčom prehodíte pozície, a pri výmene ho môžeš zabiť tak, že skočíš tesne pred teleportom do pasti.

ISLANDS - Začínaš na opustenom ostrove bez vecí. Tvojím cieľom je vybudovať ostrov. Nemôžeš zabúdať na nevyhnutnú informáciu, voda ZABÍJA!

PARKOUR - Parkour sa nachádza na lobby. Pokiaľ chceš zabiť nudu, alebo sa len predviesť pred ostatnými hráčmi, tak je to minihra práve pre teba! Pokiaľ prekonáš rekord, tak sa umiestniš v tabuľke na lobby, kde ťa každý uvidí!


Banner