VencaGames
63.
Banner VencaGames
346
0 / 200
0⧹200
mc.vencagames.eu
Hlasovat
Survival
Minihry
PvP
Skyblock
Economy

O NÁS

  • Jsme unikátní československá síť serverů, která nabízí hráčům kvalitní prostředí a herní zážitek ve hře Minecraft. Velmi nám záleží na spokojenosti hráčů a potrpíme si na profesionalitě. Náš tým administrátorů je Vám vždy připravený pomoci s jakýmkoliv problémem nebo případným dotazem. Snažíme se server udržovat tak, aby se u nás hráči všeho druhu nenudili a zažili společně s kamarády spoustu zábavy. Tak neváhej, pomoz nám server rozvíjet a připoj se k nám!

Survival

  • Získat dřevo, poprvé vstoupit do jeskyně, vystavět dům dle svých snů, vytěžit první valoun zlata, vstoupit do temného Netheru… Zní Vám to povědomě? Ano, to je survival! Ale dobrým pocitem z právě vyrobené diamantové zbroje dobrodružství nekončí! Kromě klasických funkcí survivalu zde naleznete propracovaný systém ekonomiky a rozšíření SlimeFun. Zvolte si práci, vydělanými herními penězi si rozšiřujte své sídlo, objevujte tajemství SlimeFun a bavte se s přáteli!

Sub server

  • Pyšníte se odznakem předplatitele u Keqy na streamu? Pak bychom Vás rádi pozvali na náš server pro subscribery, kde se můžete setkat s dalšími věrnými diváky Vencova kanálu a prohodit s nimi pár slov nejen přes klávesnici! Na serveru je plugin, který umožňuje se bavit prostřednictvím voice chatu na určitou, takže už jen stavba základny s kamarádem je rázem snadnější a zábavnější. Navštěvujte se, podnikejte výpravy a užívejte si společných zážitků!

Skyblock

  • Není ostrov jako ostrov. A taktéž není skyblock jako skyblock. Je na Vás, jakou podobu bude mít Vaše vlastní vznášející se království. Zvolte si zaměstnání a vylepšujte svůj kousek země. Získávejte cobblestone jako o závod, s pomocí herní ekonomiky rozšiřujte hranici vlastního panství a pořizujte herní mechanismy. Chcete hrát sami nebo s více lidmi? Je to zcela na Vás! Náš skyblock umožňuje dvěma i více hráčům působit na jednom ostrově. Plňte s nimi zajímavé mise a utkejte se s konkurenčními ostrovy o co nejlepší umístění v žebříčku!

Minihry

  • Do zbraně! Zdvihnete hozenou rukavici? Pokud ano, porovnejte Vaše bojové dovednosti s Vaším sokem (rivalem) v několika typech arén. Je libo radši pěstní souboj, nebo na sebe radši navléknete brnění, do dlaně uchopíte meč a vyrazíte přímo na nepřítele? Zvolte si jednu z mnoha map a ukažte v souboji Vám známému protějšku či náhodně vybranému protihráči, zač je toho loket. Ale slušně, neboť i s rytířstvím se pojí čest a smysl pro fairplay!

Banner