ThroneCraft
115.
Banner ThroneCraft
0
0 / 0
1.8.x - 1.16.x
play.thronecraft.eu
Hlasovat
Minihry
Economy
Whitelist
Slimefun

Kdo jsme? Jsme začínající server. Plánujeme zatím veřejný Minecraft OneBlock a Whitelist Survival, který bude fungovat na podobné bázi, jako např. známý český server Majnr. Později chceme také přidávat různé minihry, jako jsou například bedwars. Fungujeme teprve chvíli, ale věříme, že to dotáhneme daleko. Na našem serveru můžete očekávat přátelskou a navzájem se podporující komunitu, skvělou zábavu a aktivní, profesionální a seriozní A-Team.

Co je to OneBlock? OneBlock je herní mod velmi podobný klasickému skyblocku. Jediný rozdíl je v tom, že začínáte na jednom bloku, který kopete, získáváte z něho itemy a neustále se vám generuje nový, náhodný blok. Kategorie bloků se mění podle fází, ve kterých jste. Hra je obohacena např. o spawnery, aukci, shop a třeba možnost hrát na jednom ostrově s více hráči.

Co je to Whitelist Survival? Na našem serveru nemáme klasický anarchy survival nebo survival na residence. Funguje u nás survival na whitelist, kde si prakticky každý může dělat co chce, ale vše je kontrolováno A-Teamem. Whitelist taky nemá každý hráč, hráč musí splňovat určité podmínky. Na spawnu je poté možnost postavit si vlastní obchod s itemy nebo automat a casina. Funguje na velmi podobné bázi, jako známý český server Majnr.

Co plánujeme do budoucna? V budoucnu bychom chtěli rozšířit náš server o určité minihry, jako např. eggwars, skywars, 1v1 apod. Uvažujeme také o zpestření hry zajímavějšími pluginy. Náš server je stále prakticky v beta verzi a stále se učíme a opravujeme. Jsme začínající server. Zatím u nás funguje OneBlock a Whitelist survival, který funguje na podobné bázi, jako např. známý český server Majnr. Do budoucna plánujeme přidání zajímavějších pluginů a miniher. Najdete u nás přátelskou komunitu a profesionální seriozní A-Team.

KONTAKT: Discord: https://discord.gg/6QrHnMgjMe


Banner