ThroneCraft.eu
173.
Banner ThroneCraft.eu
0
0 / 0
1.18.2
strange-craft.mc.hostify.cz
Hlasovat
Survival
Whitelist
Doly
Slimefun
Eventy

Kdo jsme? Jsme server založený dne 30.7.2022 s nynější verzí 1.19, na způsob Majnru. Máme zde dobrou, přátelskou a pomocí White-Listu uzavřenou komunitu, kterou se snažíme udržovat v dobrém duchu pomocí striktně nastavených pravidel. Vládne zde demokracie. Tudíž i tvůj hlas se počítá, a tak se můžeš podílet na vývoji našeho serveru. Dále u nás můžeš najít pár pluginů, které ty jako hráč nezpozoruješ. Jsou tu hlavně kvůli bezpečnosti a plynulosti serveru. Máme zde také AT. Nemusíš se ničeho bát. Také hrají survival stejně jako hráči. Pouze mají dodatečné pravomoce, které pomáhají při zákroku proti hackerům, toxickým lidem a dalším, kteří využívají podpůrné programy. Dále u nás najdeš kvalitně zpracovaný discord, což je pro náš server základem. Je na něm potřeba vyplnit přihlášku, která nám o tobě řekne, zda máš přehled v našich pravidlech. Nabídneme ti kvalitu z technické stránky, 24/7 běh, stabilita a hlavně plynulost. Ochotný a nápomocný AT a mnoho dalšího. Každým dnem se snažíme server vylepšovat, a přizpůsobovat komunitě. Nejsme server na týden, bereme to zde opravdu vážně, tudíž doufáme že i ty to chceš brát vážně. Server můžeš i finančně podpořit, a to zakoupením hodnosti VIP, nemá žádné extra výhody proti hráčům, tudíž neovlivní nijak Vanillu samotnou, a tak se nemáš čeho obávat.

Proč hrát u nás? - Žádné teleporty, chestlocky ani residence. - Pluginy jsou tu pouze pro bezpečnost a plynulost serveru. - Hard obtížnost bez omezení mobů a farem. - Podpora pro vás, hráče (Technické problémy apod.) - Široká komunita se striktními pravidly. - Aktivní a nápomocný AT, který sám hraje survival. - Město, starosta, shopy, kasína a to vše ve Vanille. - Klidné hraní v přátelské komunitě. - Stabilní server s 24/7 provozem.

Jak se připojím na server?

Server jede na verzi 1.19 Pokud se tedy chcete připojit na server je potřeba mít staženou správnou verzi ( 1.19) Poté se už stačí jen napojit na naší IP a můžete si užívat hraní s kamarády.

IP serveru:

play.throne-craft.eu

Verze serveru:

Java, 1.19:2

Co je survival?

Je to hra o přežití, kde si společně s kamarády můžete společně vytvářet společné baseky a zažívat spolu různé dobrodružství. PvP je zapnuté po celém světe, což znamená že vás může kdokoliv kdekoliv zabít - což je mimochodem v pravidlech zakázané.

Co plánujeme do budoucna?

V budoucnu bychom chtěli rozšířit náš server o určité minihry, jako např. eggwars, skywars, 1v1 apod. Uvažujeme také o zpestření hry zajímavějšími pluginy. Náš server je stále prakticky v beta verzi a stále se učíme a opravujeme. Jsme začínající server. Zatím u nás funguje pouze Survival, ale se chceme rozšířit. Do budoucna plánujeme přidání zajímavějších pluginů a miniher. Najdete u nás přátelskou komunitu a profesionální seriozní A-Team.

Odkazy:

Najít nás můžete na těchto soc. sítích:

Instagram:

https://www.instagram.com/thronecraft.eu

Facebook: https://www.facebook.com/thronecraft.eu

Discord:

https://discord.gg/FZNEKCC7JC


Banner