TechnikCube
172.
Banner TechnikCube
0
0 / 0
1.8.x - 1.19.x
play.technikcube.eu
Hlasovat
Survival
Skyblock
Economy
Slimefun
Eventy

Hledáš pohodový, kvalitný server se spoustou zábavy? Tak to jsi tady správně! Na našem serveru tě čeká spousta zábavy, kvalitný admin-team se smyslem pro humor, ale také s přísným přístupem k hráčům porušujícím pravidla a zaručeně vám pomohou s každým jedním problémem, který nastane! Zaručujeme kvalitní servery bez lagů, či bugů! Server se snažíme pravidelně regulovat od toxických hráčú, čímž se snažíme docílit klidné hraní bez hádek. Tak se přidej k nám a užij si klidné, zábavné hraní bez otravných a toxických lidí!


╚╗Survival╔╝

Náš survival server je technicky upraven, což znamená v prvním řadě mnoho zábavy! Takže kromě klasického survivalu u nás najdete SlimeFun se spoustou zajímavých věcí, ať už jsou to armory, zbraně, zajímavé jídlo a podobně. Také je zde možnost vytvořit si vlastní hráčský warp. Chceš vydělat pár drobných, získat bohatství na základě své usilovné práce nebo jen ukázat svou zajímavou práci? DO TOHO! Vytvoř si svůj hráčksý warp a máš všechno, co si přeješ! Možná zrovna z tebe bude hvězda serveru! Také tě u nás čekají speciální hoppery a chestky upravené na způsoby jaké ti jen napadnou. Postav si vlastní xp farmu a vydělej si přes speciální hoppery a chestky! Vylepši si svůj beacon na milión způsobů. Získej svou vlastní autofarmu a dále si nedělej starosti se sázením a sběrem plodin. Hraj na serveru, získej nové levely přes level systém a dostaneš příjemnou odměnu!

Funkce: * SlimeFun * Hráčské warpy * Specialní truhly * Specialní hoppery * Vylepšený beacon * AutoFarmy * Dělníci * Level systém * Práce * Spawnery * Doly * Ekonomika * Aukce * A mnoho dalšího!


╚╗OneBlock╔╝

Náš oneblock je také technicky upraven v první řadě pomocí SlimeFunu. Jste uvězněni v místě plném ničeho na jednom blocku, který do nekonečna generuje nové druhy blocků. Ale koho by bavilo do nekonečna kopat jeden jen block že ano? A na to je tady právě náš server! Najdeš zde přesně tytéž funkce jako na survivalu. Také si tu můžeš postavit vlastní království, pozvat kamarády a dostat se na první místo v tabulce ostrovů. Můžeš si změnit druh biomu na svém ostrově, kdo by přece nechtěl vlastné ledové království že? Také můžeš plnit úkoly a získat plno krásných odměn. Vydělej si pomocí práce stavěním či tažením dřeva, kup si svůj vlastní spawner, vytvoř xp farmu přes hráčský warp a vydělávej své miliony!

Funkce: * SlimeFun * Hráčské warpy * Specialní truhly * Specialní hoppery * Vylepšený beacon * AutoFarmy * Dělníci * Level systém * Práce * Spawnery * Ekonomika * Aukce * A mnoho dalšího!


╚╗WEB: https://technikcube.eu/ ╔╝

╚╗DISCORD: technikcube.eu/discord ╔╝

╚╗INSTAGRAM: www.instagram.com/technikcube/ ╔╝

╚╗YOUTUBE: www.youtube.com/channel/UCBiGXOLyd4MCJiHe8rHILwA ╔╝


Banner