SouthCraft
115.
Banner SouthCraft
0
0 / 0
1.16.5
play.southcraft.cz
Hlasovat
Survival
Creative
Minihry
PvP
Slimefun

SouthCraft.CZ   SERVER UKONČEN

⫸ IP play.southcraft.cz

⫸ WEB https://southcraft.cz/

⫸ FACEBOOK https://www.facebook.com/southcraft.cz

⫸ DISCORD https://discord.com/invite/mA7uSpX


Fun - Unikátní survival server kde můžete najít spoustu zajímavých věcí jako například nábytek, vozidla, slimefun, realistický svět a kácení stromů, minimapa, focení, pásy které dokážou jednoduše přesouvat itemy, zvířata a samostatné hráče.

Creative - Pozemkový server optimalizovaný pro různé účely - roleplay nebo jen klasické stavění. Server disponuje s širokým výběrem nábytku, worldeditem, vozidla a příkazy na roleplay.

Among Us - Replika originální hry Among Us, plníte tasky a mezi vámi je impostor který se vás snaží zabít

Zombie Apokalypsa - Frakční server se zombies - na serveru jsou použitelná útočná letadla a helikoptéry, 3D zbraně a zásoby.

KitPVP - Bojujete s ostatníma na mapě a odemykáte si stále nové kity, také získáváte lepší rank

Practice - Server s různými PvP módami a komplexním Rank systémem - Můžete zde najít módy jako například sumo, combo, gapple, debuff, nodebuff, soup, build UHC...

Murder Mystery - Několik hráčů je v jedné mapě, mezi nima je detektiv a vrah. Detektiv dostane luk a má za úkol zrádce zabít než on zabije všechny ostatní, nevinní mohou získat luk sbíráním zlata po mapě

Counter Strike - Tato minihra je akční střílečka, která je rozdělena do dvou týmu, což jsou policisté a teroristé. Hra má více herních módu, ve kterých můžete hrát ve dvou týmech, či proti všem.


Banner