Rtrix
69.
Banner Rtrix
761
17 / 100
1.8.x - 1.17.x
mc.rtrix.eu
Hlasovat
Survival
Minihry
PvP
Economy
Doly

MINIHRY

  • SURVIVAL - Nabízíme propracovaný Survival s více světy a to příroda 1 a příroda 2. První je normální svět a druhá je vylepšená generace světa. Taky tu najdeš doly kde můžeš těžit suroviny. Máme i zde shop (/shop), kde můžeš kupovat a prodávat několik itemů. Na Survival jsou i Residence a můžeš přidat někoho na res. VIP hráč má tu skvělé výhody, více na webu. Máme tam i skvělé hroby, když umřeš udělá se ti hrob a můžeš si pak věci vybrat. Nepřijdeš takhle o věci, ale máme to omezený na 12h a pro VIP 24h že hrob bude položen. Je tu i aukce (/ah) kde můžeš prodávat s hráči různé věci a nebo kupovat od hráčů. Zároveň je tu i obchodování (/trade) kde můžeš obchodovat s hráčem a hráč s tebou, můžete si takhle vyměnit věci. Jsou tu i také truhly a to Vote, Gem, VIP truhla, musíš mít na to ale klíče. Vote klíč dostaneš za hlasování, Gem za 15 gemů, VIP klíče si můžeš vyzvednout když si koupíš jakékoliv VIP.

  • MLGRUSH - Zábavná minihra MLGRush kde je 1vs1 (2x1) a nebo 1vs1vs1vs1 (4x1). Spousta map na vybrání a možnost hrát na 3 - 20 kol. Je tu i pro VIP speciální kosmetiky a to vybrat si podle sebe blok nebo item v ruce.

  • PRACTICE - Zabávný Practice kde najdeš různé módy např. Nodebuff, Debuff, BuildUHC, Sumo, atd. Máme tu i PvP boti, kteří mají na výběr, jak budou těžký, je možnost Easy, Normal, Hard, Hacker.

DISCORD

https://discord.rtrix.eu/


Banner