Rise of Arcania
15.
Banner Rise of Arcania
5 260
42 / 100
1.18.x
mc.riseofarcania.eu
Hlasovat
Survival
RPG
Skyblock
Economy
Slimefun

Království tě potřebuje!

➲ O Nás

Jsme projekt založený především na RPG/Survival/Economy, ale najdeš u nás také OneBlock, Semi-vanillu a Skywars Přijď se sám přesvědčit, pojď si zahrát na promakaný RPG/Survival server. Nalezneš zde obrovskou RPG mapu, přes 20 originálních bossů, obrovské množství Questů, Pety a v neposlední řadě přes 100 unikátních RPG předmětů a schopnonstí. Meče, Sekery, Halapartny, Palcáty nebo Kouzelnické hůlky a Svitky. Vlastní pozemky ve městech, trade systém a také pronájmy Táborů v RPG světě. Nechybí ani klasický Survival. To vše a ještě více na Rise of Arcania!

➲RPG

Zvol si svou cestu. Můžeš dělat questy, otevírat poklady, cestovat po mapě a nebo bojovat s nějakým Bossem. Těch tady máme opravdu spoustu. Hledej vzácné lokace, parkoury ukrývající poklady a nebo skryté dungeony. Vylepšuj svou výbavu, zakupuj si pozemky a využívej rychlého cestování mezi lokacemi a městy. Můžete také bojovat po boku svojich přátel, pročišťovat dungeony společně a pokud vám není ani tohle dost, můžete do boje zapojit i své Pety!

➲ SURVIVAL

Máme zde plnohodnotný Survival, vynikající nastavení světa a vylepšené residence a jejich flagy. Nabízíme vám stále se zvětšující svět, který má zatím až 20.000x202000 bloků. Navíc, zde neexistuje slovo griefing!

➲ ONEBLOCK

Určitě znás klasické skyblocky, tak oneblock je skyblock ve kterém začínáš pouze s jedním blokem který když zničíš, tak se respawne jako jiný blok. Náš oneblock je obohacen lehkým nádechem "rpg". Na serveru nalezneš speciální rpg předměty a dungeony ve kterých se nachází bossové. Ovšem pokud si chceš zahrát pouze oneblock bez nějakých rpg předmětů či bossů apod, není to problém protože nejsi nijak nucen přijít do kontaktu s rpg částí serveru.

➲ SEMI-VANILLA

Semi vanilla je "skoro" čistý minecraft který obsahuje minimum pluginů zasahujícich do hry. Tento server obsahuje pouze základní sadu příkazů jako je /home /sethome apod.

➲ SKYWARS

Název skywars povídá sám o sobě...

➲ TRŽNICE A HRÁČSKÉ STÁNKY

Můžeš si zde zakoupit vlastní obchodní stánky. Unikátní systém, který nabízí možnost vytvořit si vlastního obchodníka, plný přístup k editaci. Celý tento shop je na vás a máme k němu i vynikající tutoriál.

IP: mc.riseofarcania.eu


Banner