Refworld
48.
Banner Refworld
1 180
6 / 30
1.18.1
play.refworld.cz
Hlasovat
Survival
Economy
Whitelist
Eventy

Verze - 1.18.1 - Whitelist - Server 15+

Server Refworld byl založen a spuštěn 15.06.2021. Ze začátku server jel na verzi 1.17 a řadil se mezi klasický semi-vanilla server. Podařilo se nám vytvořit velice pohodou partu napříč všemi věkovými kategoriemi, od 15 do 43 let. Každý sebemenší postup zaznamenáváme na náš serverový instagram (Refworldmc), tam se můžete podívat, co je u nás nového, co se událo a mnoho dalšího.

Je tu nová kapitola, server prošel kompletním wipem a přešel na verzi 1.18 a je to obrovský skok dopředu jak pro hráče tak pro náš server. S novou verzí, se stáváme nejoriginálnějším serverem na CZ/SK scéně. Náš server jede v určitých dobách, které se střídají vždy po měsíci. Server má vlastní příběhovou linii a i každý hráč se na ní může podílet psaním vlastního příběhu. Stále jedeme jako semi-vanilla, ovšem výše zmíněná novinka dramaticky zasahuje do herního stylu. Začínáme v době kamenné, kdy vrcholem jsou kamenné nástroje, potom přecházíme do doby železné, kde se dají používat železné nástroje. A takhle stále pokračujem až do současnosti.. Je to něco jiného pro všechny hráče, být jistým způsobem omezen, ale pro všechny hráče je to velká výzva a uvidíme, kdo a jak se s tím popere.

Chceš se taky k nám přidat a psát vlastní příběh tvé postavy? Jsi samotář, nebo společenský hráč, který chce vybudovat své vlastní město a začít obchodovat s jinými městy?

Pokud ti je víc jak 15 let a máš funkční mikrofon, tak se mrkni na náš web, kde nalezneš odkaz jak na náš discord tak i instagram a hlavně tam zjistíš, jak se na server dostat.

Těšíme se na tebe.


Banner