PowaCraft
107.
Banner PowaCraft
1
0 / 0
1.20.1
mc.powacraft.sk
Hlasovat
Survival
Minihry
Economy
Slimefun
Eventy

Pridajte sa k nám a pripojte sa na skvelý server s dlhoročnou tradíciou!

Čo server ponúka?

Na serveri sa nachádza veľký survival svet s priateľskou komunitou, rezidenciami a ekonomikou, ktorá sa už niekoľko rokov vyvíja. Spolu s dodatočnými pluginmi, ktoré nezasahujú priamo do hry ako napríklad serverový obchod, zamestnania či hráčske obchody spolu s aukciami si survival u nás zamilujete! Teraz je už len na Vás, či si vyberiete ubytovanie v útulnom hoteli, na pozemkoch či v divokom survivale :-]

Nestačí Vám obyčajný survival a chcete niečo viac?

Žiaden problém, na serveri nájdete prepracovaný SkyBlock s množstvom skvelých a denných úloh spolu s OneBlockom. Taktiež na serveri nájdete aj Slimefun, ktorý Vám do obyčajného minecraftu prinesie mnoho vylepšení, skvelých itemov, strojov, nadšenia a zábavy.

Nechcete prežívať a hľadáte minihry?

Na PowaCrafte ste na správnom mieste! Na serveri sú rôzne známe minihry, na ktorých si môžte precvičiť svoje bojové schopnosti so skvelým 1.8PVP. Na serveri nájdete BedWars so špeciálnymi štatistikami a rebríčkom najlepších hráčov, SkyWars s množstvom máp a KitPVP.

Stále Vám toto všetko nestačí? Nevadí, náš server toho ponúka ešte viac!

Na serveri nájdete usilovný Admin-Team, ktorý Vám rád a ochotne pomôže. Na serveri sa taktiež konajú rôzne zábavné eventy, niekedy aj o skvelé vecné ceny či VIP! Toto všetko nájdete na výkonnom serveri, na ktorom lagy len tak nenájdete!

Tak na čo ešte čakáte? Pripojte sa a užívajte si hranie s nami už dnes!


Banner