MIDASCRAFT.EU ✨ SURVIVAL ✨ QUESTY ✨ NEXUSY ✨ [1.16.5- 1.20.6]
18.
Banner MIDASCRAFT.EU ✨ SURVIVAL ✨ QUESTY ✨ NEXUSY ✨ [1.16.5- 1.20.6]
1 715
5 / 6
1.16.5
game.midascraft.eu
Hlasovat
Survival
RPG
Economy
Eventy

MidasCraft - Kvalitný server pre slušných hráčov

MidasCraft patrí medzi najstabilnejšie a najkvalitnejšie servery, ktoré môže ponúknuť československá komunita. Hráčovi ponúka rôzne vymoženosti, ktoré pri hre ocení a nehrozí, že by sa hra preňho stala nudnou! Aktuálne hráčom poskytujeme nasledujúce druhy serverov:

  • Survival (vždy na najnovšej verzii)
  • Trestanecký server (pre veľmi neposlušných hráčov)
  • Hokejový server (určený pre veľké hokejové turnaje medzi servermi a hráčmi)

Napísali o nás hráči:

Server je úžasně propracovaný, ať už se jedná o neustálý zájem server expandovat či ochotnost pomoci od členů A-teamu. Na serveru se mi hlavně líbí komunita lidí co tam hraje a lidé co jsou ochotný vám pomoci z začátků až na vrchol. Server vyniká prostřednictvím originálních bossů a staveb. Jestliže bych měl server hodnotit, dávám mu pět hvězdiček s pěti, naprostá spokojenost! :)

Výborný server , jde vidět , že admin team si zde velice dává práci . Vše je perfektně naprogramováno . A divím se , že tento server není přední špičkou československé minecraftové scény . Protože takto dobře odvedená práce se v dněsní době moc nevidí !!! Big Up admin team...  • SURVIVAL SERVER naopak ponúka tradičný SURVIVAL S HRÁČSKOU EKONOMIKOU s možnosťou vytvorenia si REZIDENCIE a hlavne BEZ DOLOV.Survival server beží vždy na NAJNOVŠEJ DOSTUPNEJ VERZII minecraftu, čiže je zaručený jeho ďalší vývoj. K dispozícii je aj samostatný dobdrodružný svet nazvaný ADVENTURE WORLD. V rámci survivalu nie sú dostupní ŽIADNE VEREJNÉ XP FARMY, avšak hráči majú možnosť využiť BATOHY alebo BATERKU, ktoré výrazne zlepšujú herný zážitok. Port z hlavného lobby príkazom /survival


  • Žiaden z našich serverov neobsahuje ŽIADNE DOLY, ani VEREJNÉ XP FARMY. Hra u nás je a vždy bola zadarmo a snažíme sa držať filozofie Free2Play, Play4Fun.Tento server je určený predovšetkým pre slušných a poctivých hráčov, ktorí nepotrebujú zbytočne využívať hacky typu X-ray, Kill-aura a pod., ale zároveň si chcú normálne zahrať, pokecať s fajn komunitou. Na to všetko dohliada SKÚSENÝ ADMIN TEAM (vekový priemer admin teamu je až 22,5 roka), ktorý odfiltruje nielen hackerov, ale aj ľudí, ktorí sa snažia iba kaziť hru ostatným poctivým hráčom (rozumej, toxických hráčov).

Banner