MasterSurvival.eu | NOVINKA: Economy 1.21 BETA, PVP Server
68.
Banner MasterSurvival.eu | NOVINKA: Economy 1.21 BETA, PVP Server
82
0 / 0
1.7.x - 1.21.x
mc.mastersurvival.eu
Hlasovat
Survival
Minihry
PvP
Economy
Slimefun

>> Master Survival <<

Jsme CZ//SK survival server kde se opravdu nudit nebudeš!

  • Máme discord server: dsc.gg/mastersurvival kde oznamujeme všechny aktualizace a novinky
  • Můžeš sledovat náš IG, kde zveřejňujeme fotky ze serveru apod.: mastersurvival.official

Co u nás najdeš?


➤ Floating Survival

Chceš zažít úplně nový zážitek ze survivalu? Připoj se na náš Floating Survival server. Tento svět se skládá z obrovských vznášejících se ostrovů, kde každý špatný krok může znamenat jistou smrt. Jsi připravený na zbrusu nové dobrodružství, které nikde jinde nenajdeš? Na serveru se nově budou konat eventy o klíče ke crates, VIP a jiné ceny, tak se napoj ať je neprošvihneš!

➤ NOVINKA! Survival Economy 1.21 BETA

Oblíbený Survival Economy se vrací a tentokrát na poslední verzi 1.21. Vydělávej peníze, stavěj, buduj základny, obchoduj s ostatními hráči. Staň se nejbohatším na serveru a získej respekt. Na serveru se nově budou konat eventy o různé ceny, tak se napoj ať je nepropásneš!

➤ MissileWars

Slavná minihra, kterou na české scéně nikde nenajdeš na tebe čeká právě u nás! Unikátní hra, kde proti sobě hrají dva týmy a jejich cílem je zničit nepřátelský portál za skleněnou clonou pomocí redstoneových raket plných TNT! Jsi připraven na explozivní nálož zábavy? Vezmi s sebou své kamarády a připoj se do arény, kde si to můžete rozdat! Arény se jednou za 14 dní mění, takže se nemůže stát, že by vás hra omzrela. Tak hurá do boje!

➤ Parkour

Na našem serveru najdete individuální parkour, který se do nekonečna generuje každému hráči. Stačí vejít do portálu a můžete skákat. Jsi připraven překonat rekord serveru?

➤ NOVINKA! PVP server

Už tě omrzel klasický Survival a máš chuť si to rozdat s tvými kamarády? Připoj se na náš PVP server, kde najdeš několik známých miniher jako jsou KitPVP, BedWars, Duels a SkyWars. Ukaž nám své schopnosti v boji!


Banner