MajnCraft.sk
224.
Banner MajnCraft.sk
0
0 / 0
1.16.x
play.majncraft.sk
Hlasovat
Survival
Creative
Minihry
Skyblock
Economy

MajnCraft.SK verzia 1.9 - 1.16 (máme najnovší update, povolené pripojiť sa aj z verzii starších ako 1.16).

Čo by ste chceli vedieť o našich serveroch?

Zatiaľ u nás nájdete 3 servery, ktoré do budúcna rozšíria ďalšie a ďalšie servery, podľa toho, čo si budete priať aby sme mali! Tak ale späť ku tomu, čo aktuálne máme! Sú to 3 jednotlivé servery, prepojené medzi sebou, čo by malo zabezpečiť lepšiu hrateľnosť. Servery sú prepojené systémom BungeeCord. To však nebráni tomu, aby ste mohli medzi servermi spolu komunikovať :)

Lobby server! Vstupná brána na všetky servery. Jediné miesto, kde si môžete pozrieť čo vás kde čaká. Taktiež si tu môžete zahrať parkour (osobne, ešte som neskočil viac ako 8 blokov, je to výzva :D). Pri vstupe dostanete do rúk nástroje, vďaka ktorým sa môžete presúvať medzi serverami, zapínať si rôzne vychytávky a pozerať aktuálne štatistiky!

Náš Survival server! V celku obyčajný survival server, kde nájdete možnosť vybúriť sa stavaním a tažením surovín. Tento svet má aj server má aj svoj vlastný obchod, kde môžete obchodovať. Taktiež tu nájdete možnosť vytvárať svoje vlastné aukcie a obchodovať medzi hráčmi navzájom! Aktuálne pracujeme na dokončení grafického rozhrania (takzvané in game GUI) aby ste mali všetko poruke po zadaní jedného príkazu. Do budúcna pribudnú na serveri Questy - úlohy. Vašou úlohou bude plniť jednotlivé zadania, za ktoré budete potom náležito odmenený. Kozmetické vychytávky a rôzne doplnky pri hrateľnosti na serveri nemôžu chýbať! Nebude vás však otravovať žiaden BossBar alebo ScoreBoardStats na pravej strane, sem tam maximálne nejaký oznam, ktorý vybehne do chatu :) Pozor! Denné odmeny? Áno! Samozrejme že máme! Môžete dokonca aj hlasovať a získať tak ďalšie odmeny, ktoré dôrazne vylepšia hranie (alebo si proste môžete hrať len tak, bez odmien s kamarátmi :)).

Creative - nekonečný server! Creative, hádam ani netreba čo viac.. Jedná sa o server, kde máš k dispozícii svoj pozemok (10100 blokov) a môžeš si robiť čo len chceš (pokiaľ s tým neškodíš serveru!) V blízkej budúcnosti na server pribudnú rôzne minigames, máme tu aj PocketGames, kde sa môžeš zahrať nejaké hry (či už sam alebo s niekym), pribudne kasíno, kde si budeš môcť zahrať nejaké automaty (samozrejme nič hazardné to nebude! :D).

HardCore - smrteľne náročný server! Možno si už niečo také hral, možno nie. No rozhodli sme sa to mať. Hardcore. Jedna z najväčších výziev, ktoré tu máme. Pokiaľ sa raz rozhodneš hrať na Hardcore serveri, bude to náročné. kedže máš len jeden život, ďalší ti dáme až po určitom intervale. Dovtedy žiaľ na serveri (konkrétnych svetoch) nebudeš môcť hrať. V budúcnosti ťa čakajú rôzne Dungeony, questy, a iné možnosti v hre. Pozor! Pripravujeme unikátne veci, dávaj si pozor na každom kroku. Je to tu naozaj nebezpečné.

MiniGames - Zábava na každém rohu! Přijď si k nám zahrát pár znaámých miniher jako jsou například Duely nebo BEDWARS! Postupem času se přidají další minihry, ale to je zatím ve hvězdách!

Tak, na úvod asi všetko. Ak ťa to zaujíma alebo máš nejaké nápady, pripoj sa k nám na Discord discord.gg/YcEFZUt8 kde môžeme pokecať o hocičom! Alebo proste vytvor príspevok na fóre, kde sa vyjadríme všetci! :) Tešíme sa na tvoju návštevu a veríme, že sa ti bude páčiť. Musíš nám však prepáčiť, ak nájdeš na serveri nejakú chybu alebo niečo, čo nie je 100% dokonalé...!


Banner