Hateminer
52.
Banner Hateminer
181
0 / 200
1.21
play.hateminer.eu
Hlasovat
Survival
PvP
Economy

Volnost

Náš server se zaměřuje na co nejčistší survival zážitek. Veliká volnost je výsadou u dnešních Minecraft serverů, neboť survival je v podání dnešních serverů plná zbytečných prvků. Na Hatemineru neexistují oficiální doly, XP farmy nebo warpy do každého kouta světa. Hráč je vydán napospas svému osudu. Je jenom na něm, zdali se domluví s jinými hráči nebo zdali začne sám od nuly. Je na každém, kde bude těžit, co bude stavět a kde se usídlí. Navíc, jednoduchý spawn zajišťuje, že se hráč brzy ocitne ve světě, kde může hrát, a to bez zbytečného množství informací a rozcestníků. Navíc, od spawnu vede přes důležitá místa metro.

Možnosti

Server disponuje regiony, hráč si tudíž může své území snadno zabrat, aby mu jej nikdo nemohl zničit. Pro zajištění naprostého pohodlí je maximální velikost regionu nastavena tak, že poskytuje prostor i pro veliké projekty. Navíc, vždy se lze domluvit na ještě větším regionu na veliké projekty.

Základní příkazy jsou popsané na spawnu nebo na webu serveru, nicméně adminé vám rádi pomůžou. Nabízíme možnost začít ve městě. Můžete si pořídit krásný byt, kde můžete přebývat, zatímco se vydáváte na výpravy nebo si stavíte obydlí. Jedná se o poměrně oblíbenou možnost, a ačkoliv většina hráčů má svůj dům, byt poskytuje možnost bezpečí, ale také šanci ke kreativitě. Bytové jednotky si můžete vybavit ve vašem stylu. Pro mnoho lidí je to zajímavá výzva, neboť se spíše doposud zaměřovali na exteriér budov.

Také nabízíme rozvoj v oblastech exteriéru nebo interiéru v projektech (jako je třeba radnice). Náš zkušený admin pracoval na nejlepším builder serveru na české a slovenské MC scéně. Milerád vám poradí, a ačkoliv je někdy drsný, tak jeho rady jsou velmi užitečné. Nebaví-li vás survival, můžete se stát builderem a pracovat na zajímavých projektech nebo na svých vlastních nápadech.

Tradice a kolektivní rozhodování

Hateminer byl založen v roce 2016, v roce 2019 došlo k restartu, kdy na popud hlasování byla vytvořena nová mapa. Nemusíte se bát, restart serveru se již neplánuje. Osobně mám s chodem serveru ale daleko letitější zkušenosti. První server jsem vytvořil již v roce 2011 a několik let jsem dělal menší projekty. Upřímně, nejraději mám survival servery. Nevadilo mi provozovat módované servery, ale na „stará“ MC kolena jsem chtěl vybudovat čistý server s několika pluginy. Pro survival jsem se také rozhodl kvůli nedostatečné kvalitě jiných serverů v této oblasti. Survival servery jsou buď příliš přeplácané, nebo naopak příliš strohé.

Chtěl bych také zmínit, že už mnohokrát jsem dal hlasovat o věcech, které jsem poté zrealizoval. Snažím se přizpůsobit hráčům.

Žádné VIP

Server si platíme společně s adminem. Dříve jsme VIP prosazovali, ale čím jsem starší, tím více mě obtěžuje, když někoho žádám o peníze. Navíc VIP třeba poskytovalo další regiony navíc, ale většinou jsme na žádost hráčů jim vytvářeli další regiony navíc, a to zcela zdarma. Proto jsem se rozhodl, že server nabízí donate možnost, ale VIP postrádá smysl. Člověk si chce na survival server přijít zahrát, něco postupně budovat, a pokud je netrpělivý a umí stavět, většinou vyzkouší u nás buildera.

Pluginy

V první řadě bych chtěl říci, že máme chat propojený s Discordem, takže si můžete s hráči psát, i když nejste ve hře. Server disponuje dynmapou, Jobs, GUI SHOP, AuthMe pro přihlašování, regiony pro ochranu vašeho majetku. Pro obchodování máme shop.

Pro buildery nabízíme WorldEdit, ArmorStandTools, CustomHeads nebo CPCamera pro plynulé předefinované létání pro natáčení záběrů.

Věřím, že ačkoliv nemáme minihry a další přehršel zbytečností pro survival, že se u nás pobavíte.

Discord: https://discord.gg/7wJmJA8UbQ

Dynmapa: http://play.hateminer.eu:22566/#

FB stránka: https://www.facebook.com/HATEMINER

IG: https://www.instagram.com/hateminer/

Web: https://www.hateminer.cz/


Banner