Halmine.cz
1.
Banner Halmine.cz
19 491
187 / 500
1.8.x - 1.20.x
play.halmine.cz
Hlasovat
Survival
PvP
Economy
Eventy

O nás

Jsme na české scéně serverů poměrně krátkou dobu a dokázali jsme se vytáhnout celkem vysoko, za což jsme neskutečně moc rádi a za každého nového hráče jsme moc rádi! Abychom ti řekli tedy přímo něco k Halminu. Zaměřujeme se převážně na survival servery, které disponují kvalitním provedením a stability, jelikož servery, které potřebují šťávu, hostujeme na dedikovaném stroji.

Co nabízíme

Jak už bylo uvedeno více nahoře, zaměřujeme se převážně na survival servery, protože o ty je největší zájem.

| Economy Pokud znáš ten pocit, kdy hraješ survival a potom už nemáš co dělat, protože máš postavený dům, farmy a další věci, tak ano. Přesně to je ten důvod, proč zamířit na tento server. Tady tě nuda jen tak nepřejde, nabízíme obsáhlý rank systém, plno zábavných eventů, které jsou automaticky co každou hodinu a půl a plno dalších skvělých funkcí! Rozhodně budeš mít dotazy jak server funguje, žádné obavy, trváme na aktivním admin teamu, takže se rozhodně neboj zeptat.

| Oneblock Už od názvu asi není třeba vysvětlovat, jeden block a ty. Nič block pod tebou a získej další blocky na rozšíření tvého ostrova. Je až neuvěřitelné, co můžeš postavit z jedné kostky na ostrovu. Oneblock obsahuje taktéž ranky, speciální enchanty, které můžeš najít na Economy. Možná se ti zamluví právě Oneblock, tak přijď ho zkusit!

| Private Vanilla Jasně. Občas tě nebaví hrát na serveru, kde je přepluginováno a říkáš si, že toho je už moc. Nevadí, od toho tady máme právě tento typ serveru a ještě navíc pozor. Server je whitelistovaný (potřeba splnit dotazník), tudíž tam najdeš uzavřenou komunitu lidí, kteří si ten server společnou domluvou řídí. Taky tě možná osloví to, že tam nejsou resky a zkrátka si musíš s lidmi důvěřovat, ale neboj. Máme příkazy, díky kterým zjistíme možnou škodu na tvém obydlí.

Kontakty

Teď už jen zbývá

Přesně tak, teď už jen zbývá zkopírovat IP, zapnout Minecraft a na server se připojit, těšíme se na tebe!


Banner