Arcturus Network
64.
Banner Arcturus Network
781
8 / 100
1.7.2 - 1.18
arcturus-official.eu
Hlasovat
Survival
Economy
Modpack

Arcturus Network

Od hráčů pro hráče V případě problému neváhejte nás kontaktovat! admin@arcturus-official.eu

Discord: https://discord.gg/JCCY9NR

Web: https://arcturus-official.eu/

Wiki: http://wiki.arcturus-official.eu/

GT:New Horizons

Technika, magie, výpravy do vesmíru a mnoho dalšího. Vše je pečlivě zapracované do gregova vývojového stromu. Tento modpack je cílený pro skalní fanoušky GregTechu a velmi náročných modpacků. Začátečníci se však nemusí bát. Celou hrou vás provedou vše vysvětlující questy. Celý modpack je lokalizován v angličtině. Modpack však není náročný jenom na vaši mozkovou kapacitu, ale i výpočetní. Doporučujeme 6G RAM. Na většině serverů najdete rozsáhlé blacklisty a omezení. Na Arcturusu však věříme v naší komunitu. Normálně je uváděna průměrná doba pro dokončení modpacku. Bohužel to se nikomu ještě nepodařilo. Budete to vy?

odkaz na modpack: https://www.technicpack.net/modpack/mcnewhorizons.677387 Pozor server běží na verzi modpacku 2.1.2.0! Tudíž nejnovější verze modpacku.

Divine Journey

je questovací modpack zaměřený na všechny typy modu. V modpacku je 1600 Questu které vás provedou napříč všemi mody , pro zkušené hráče to bude výzva v podobě těžkých receptu , naopak nezkušené hráče naučí perfektně mody. Průměrná doba pro dohráni modpacku je 1000 až 1500 hodin! Modpack: www.technicpack.net/modpack/arcturus-divine-journey.1889620

Server jede na hostingu od Czech Chillout

https://czechchillout.cz:479/aff.php?aff=4


Banner