GoldMajn 1.19
120.
Banner GoldMajn 1.19
0
0 / 0
0/50
82.208.17.16:27904
Hlasovat
Survival
RPG
Economy
Eventy

Zdravím osobně bych si Vás dovolil pozvat na server GoldMajn. IP Adresa - 82.208.17.16:27904 Verze - 1.19 +

-- Možná se ptáte proč hrát zrovna u nás a mile rád Vám na to odpovím. Náš server funguje už 4 roky. Takže se nemusíte bát že server každým dnem skončí.

-- Na serveru naleznete minimum pravidel. Admin-team neřeší vulgarity v chatu (Také se nemusíte bát že by tam každej spamoval vulgarity, Minimum pravidel máme z důvody volnosti hráče. Měli jsme dost serverů kde dostanete ban za každou maličkost nebo menší nadávku, tak se to snažíme změnit naším serverem.

<pre>Ptáte se co vše u nás najdete ? - Vylepšená generace přírody ( více než 200 druhů biomů ) - Každé 2,5 hodiny se objeví AirDrop s legendárním lootem. - BattlePass pro hráče tak i lepší forma battlePassu pro hráče s vyšším rankem. - Možnost si koupit VIP rank za hlasovací body - Možnost získat FLY na určitou dobu - Velké residence + permanentní FLY v residenci - Skvělé odměny z výherních truhel - Skvělé stavby od našich builderů - Minimum pravidel - Hráčské shopy - Denní eventy - Lehký start pro nové hráče - Admin-team ,který bere věci s nadhledem </pre>

Pokud tě náš popisek zaujal tak neváhej a dojdi. Budeme rádi pokud tě na serveru uvidíme.


Banner