Gold-Zone.cz [PvP Survival] » 1.18.1
43.
Banner Gold-Zone.cz [PvP Survival] » 1.18.1
635
0 / 100
1.18.2
mc.gold-zone.cz
Hlasovat
Survival
PvP
Economy
Eventy

O nás

Kdo jsme? Jsme minecraft server, který už má nějakou historii za sebou, avšak momentálně měníme budoucnost minecraft scény. Momentálně u nás najdete survival server, o kterém najdete více info dole. Čím vynikáme? Náš server běží stabilně a nějaké pády nebo dropy TPS u nás nehrozí, čímž vám přinášíme perfektní a kvalitní herní zážitek, máme výkonné stroje a kvalitně nastavené pluginy, většinu věcí si programujeme sami. Neváhej a přijď si zahrát!

Survival

Na našem survival serveru najdete, skvělou komunitu, dobře nastavené pluginy a skvělý adminteam je základ. Mezi naše speciality patří např. Aukce, těžící bloky, vyvážené crates. Na serveru máme taky PvP Arénu se skutečně dobrými hráčemi. Přijď je porazit! Na Survival samozřejmě neustále přidávame nové věci, takže se nemusíš bát, že by jsi tady neměl co dělat! Na serveru se taky konají pravidelné eventy o různé odměny!

AdminTeam

Do admin teamu nebereme každého, pokud někdo projde náborem, tak ho ještě pořádně prověříme a zaškolíme. Nemusíte se tedy bát, že by jsi admin team neuměl poradit!

Odkazy

Discord: https://discord.gg/V69eZAU9Pr

Web: https://www.gold-zone.cz


Banner