Forestcraft.cz | Economy | 1.19.2
15.
Banner Forestcraft.cz | Economy | 1.19.2
3 143
4 / 50
1.19.2
mc.forestcraft.cz
Hlasovat
Survival
PvP
Economy
Eventy

 

ForestCraft.cz

Rád, či rada, hráš Minecraft? Hľadáš survival server s priateľskou komunitou, vlastnými vychytávkami a prepracovanou ekonomikou, ktorá ťa bude dlho baviť? Potom je ForestCraft.cz presne pre teba!

✩Ponúkame ti pripojenie aj s najnovšou verziou Minecraft-u, pre originálne účty i warez. Nájdeš u nás aj aktívny AdminTeam, ktorý ti vždy ochotne poradí a pomôže s každým problémom, stačí sa na nás obrátiť.

✩ForestCraft nie je len obyčajný Minecraft survival economy server. Každú chvíľu sa môžeš zúčastniť premyslených zábavných eventov o výnimočné zberateľské predmety v hre, ktoré ti častokrát spríjemnia herný zážitok. Svoje stavby môžeš ochrániť rezidenciami a hrdo ich ukázať na obdiv hráčskymi warpami!

✩Pri hraní objavíš i aktivačné predmety, príjemný systém odmien za hlasovanie, misie, či odohrané hodiny. Môžeš si u nás zakúpiť -aj šikovne získať- sezónne i nesezónne ranky, ktoré ti v Minecrafte, i na TS3 serveri ponúknu kopu výhod.

✩Pravidelne sa môžeš tešiť na nové updaty, ktoré ťa potešia i prekvapia a stále objavovať nové funkcie, o ktorých si netušil.

Zaujal ťa tento krátky popisok, či ešte stále váhaš? Potom by si sa mal, či mala zapnúť Minecraft a prísť presvedčiť priamo na ForestCraft! Môžeš sa pripojiť pomocou ip mc.forestcraft.cz a stať sa súčasťou našej úžasnej komunity.

Tak na čo ešte čakáš? My čakáme práve na teba!

 

IP: MC.FORESTCRAFT.CZ
TS:
TS3.FORESTCRAFT.CZ
WEB:
WWW.FORESTCRAFT.CZ
DISCORD:
https://discord.gg/y2RHjZAFXG

 

 

P.S. Jsme výjimeční i v tom, že od nás Manjr okopíroval webovky ;)


Banner Banner