ElectricalMC
82.
Banner ElectricalMC
43
0 / 120
1.8.x - 1.21.x
play.electricalmc.fun
Hlasovat
Survival
PvP
Economy
Eventy

Vítejte na ElectricalMC, nejlepším survival Minecraft serveru pro všechny milovníky klasického a moderního přežití! Ponořte se do vzrušujícího světa, kde se můžete spojit s ostatními hráči, budovat velkolepé stavby, a prozkoumávat nekonečné možnosti Minecraftu. Naším cílem je vytvořit komunitu, která podporuje spolupráci, kreativitu a nekonečnou zábavu.

Co nabízí ElectricalMC?

Klasický Survival: Hrajte v tradičním survival režimu, kde musíte sbírat suroviny, stavět úkryty a bojovat s nepřáteli. Bezpečí a úspěch závisí na vašich schopnostech a strategii.

Ekonomika a Obchodování: Využijte náš robustní ekonomický systém. Prodávejte a kupujte předměty, obchodujte s ostatními hráči, a staňte se bohatým obchodníkem nebo vyhlášeným řemeslníkem.

Týdenní Události a Soutěže: Účastněte se pravidelných událostí a soutěží, kde můžete vyhrát vzácné odměny a získat prestiž mezi ostatními hráči. Každý týden přináší nové výzvy a šance na dobrodružství.

Unikátní Pluginy: Na serveru běží speciálně navržené pluginy, které zlepšují hratelnost a přináší nové možnosti. Od pokročilých ochran staveb po jedinečné mini-hry – vždy je co objevovat!

Přátelská Komunita: Připojte se k našemu aktivnímu Discord serveru, kde můžete komunikovat s ostatními hráči, sdílet své zážitky a získávat rady a tipy. Naše komunita je otevřená všem a vždy připravena pomoci.

Bezpečnost a Fair Play: Na serveru jsou přísně dodržována pravidla fair play. Používáme anti-cheat systémy a máme tým zkušených moderátorů, kteří zajišťují, že hra zůstává férová a zábavná pro všechny.

Jak se připojit? Připojte se k ElectricalMC snadno a rychle! Stačí zadat naši IP adresu: play.electricalmc.fun do svého Minecraft klienta a vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství. Nezapomeňte navštívit náš web a přihlásit se na našem Discord serveru pro nejnovější novinky a komunitní akce.

Připravte se na elektrizující zážitek, kde se vaše kreativita a přežití stanou středobodem vašich dnů. ElectricalMC čeká právě na vás!

IP adresa serveru: play.electricalmc.fun Web: www.electricalmc.fun Discord: discord.gg/a45fPp5FVH

Přijďte a staňte se součástí nejlepšího survival Minecraft serveru – ElectricalMC!


Banner