eGama.eu
120.
Banner eGama.eu
0
0 / 0
1.18.X
MC.EGAMA.EU
Hlasovat
Survival
Creative
Skyblock
Economy
Doly

Sníval si si niekedy zahrať na primerane veľkom serveri s dlhoročnou tradíciou, ktorý všetky svoje servery udržuje na vždy najnovšej verzii? Našiel si to pravé, existujeme nepretržite už od roku 2012!
Aktuálne ponúkame 2 hlavné servery s doplnkovým event serverom.

Survival 1.20.1
* Resky
* MCMMO
* Úlohy
* Kone na vylepšenie
* Petovia na vylepšenie
* Serverový obchod
* Hráčske ceduľkové obchody
* Aukcie
* Trhy na spawne
* Chatové reakcie
* Svadby
* Vozidlá
* Eventy
* Inteligentný NONSTOP pomocník v chate

Survival 1.20.1 ti ponúkne svet na najnovšej verzii s rezidenciami, RPG prvky ako sú úlohy a MCMMO, počas svojho RPG zážitku môžeš využívať kone, ktoré si môžeš svojvoľne vylepšovať na svojho vysnívaného tátoša! Takisto si môžeš dopomôcť maznáčikmi (petmi), ktorých si môžeš takisto vylepšovať aj pre lepší bojový zážitok. Ekonomické prvky ako sú práce, hráčske aukcie, serverový obchod, hráčske ceduľkové obchody, serverový trhy na spawne a trade systém. Kvalitné PVP zabezpečí Combatlog, ktorý znemožňuje odpájanie z boja či vchádzanie do resiek po dobu 30 sekúnd. O zábavu sa postarajú naše vlastné chatové reakcie a svadby, takisto pre VIP hráčov máme dostupné vozidlá ako autá, motorky, lietadlá, helikoptéry a mnoho viac!

Pri dostatočnom počte hráčov ponúkame pravidelné medziserverové eventy na našom event serveri, ktoré sa môžu konať až 5x denne! Nemusíš si pred eventom odkladať veci, pretože sú oddelené inventáre, takže tvoje vzácnosti sú vždy v bezpečí. V našom repertoári eventov nájdeš Auto závody, rôzne Podkopávačky, Sumo, Padajúcie lístie, Gladiátorov, Bow spleef, Anvilky, Find the button, Dropper, Getdown, Závody na lodičkách, Speedrun, Schovávačky, Bludiská a nesmie chýbať Parkour! Na mapy máme vyhradených builderov, ktorí sa postarajú na kvalitnú vizuálnu stránku každého eventu.


Banner