DreamLand | Servery zaměřené na Survival
2.
Banner DreamLand | Servery zaměřené na Survival
17 098
192 / 750
1.7 - 1.16.5
play.dream-land.cz
Hlasovat
Survival
RPG
Skyblock
Slimefun
Eventy

| Všeobecné

Jsme československá síť, která se vrhla na vývoj MC serverů 7.03.2021, na serveru celou tuto dobu pracuje pouze 1 člověk, a to já, Maftyyn_, proto je určitě možné, že je na serveru spoustu nedostatků, avšak ač pracuji na serveru celý den, stále je co zlepšovat.

Naše síť se převážně zaměřuje na Survival, kde máme dva stejné servery (technicky není možné mít přes 300 hráčů na jednom, proto jsme se rozhodli takto), server se převážně proslavil TikTok videi, které server zvedly navrch, tedy server tvořila převážně dětská komunita, postupem času děti odešly a nyní je věkový průměr okolo 15 let. Samozřejmě se tu najdou i starší 20+.

Všechny věci na serveru jdou získat zdarma. (Kredity,Klíče,VIP) Na serveru je FLY zdarma a taktéž základní VIP zdarma. Prémiové klíče v BattlePassu který je zdarma a není možné zakoupit prémiový, avšak vždy se najdou hráči, co náš server nazvou P2W.

| NAŠE SERVERY

Survival Thalion Speciality: Ekonomika, Vlastní Enchanty, Vlastní generace Světa ,Super Boxy, Speciální předměty, TreeCapitator, Levelovací systém, Vozidla, Mystery Boxy

Survival Elrohir Server identický se serverem Thalion, nicméně je to server číslo 2, tedy zde není přemrštěný počet hráčů a díky tomu můžeme nastavit menší limity na zvířata,monstra,item framy a tak dále, tedy z toho budete mít větší požitek, také je tu pouze možnost speciální přírody.

Oneblock Začni na jednom blocku a postupně z toho vybuduj královský ostrov!

Speciality: Úkoly, Ekonomika, Poklady, Upgrady ostrovů, Šance na free VIP, Spoustu super odměn z truhel, Vozidla a mnoho dalšího..

| Kontakty a sociální sítě IP ADRESA : play.dream-land.cz

Stránka serveru: https://www.dream-land.cz

Discord: https://discord.gg/dreamlandcz/

Server je hostován na: https://www.fakaheda.eu/

Těšíme se na tebe!


Banner