Craft Fest <> vip za 25 kč <> SOUTĚŽ O HODNOTNÉ CENY
44.
Banner Craft Fest <> vip za 25 kč <> SOUTĚŽ O HODNOTNÉ CENY
192
0 / 400
1.8.x - 1.20.x
play.craftfest.eu
Hlasovat
Survival
Minihry
PvP
Economy
Slimefun

O SERVERU

Craftfest je minecraft server, který je převážně zaměřen na survival herní mode, ale najdeš zde i různé minihry jako ThePit, skyblock, nebo třeba i PixelParty. Samozřejmostí serveru je také Zkušený a Komunikativní AdminTeam, který ti rád poradí s jakýmkoliv problémem ohledně serveru.

SURVIVAL

Klasický survival se zábavnými přídavky, technickými vychytávkámy a spoustou zábavy. Máme zde i různé pluginy, které zlepšují požitek ze survivalu.

ThePit

ThePit je PvP minihra, kde bojují všichni hráči proti sobě (lze teamovat), tuto minihru skoro na žádnem serveru nenaleznete, takže jsme rádi, že se zrovna my můžeme pyšnit touto minihrou.

SkyWars

Klasický skywars, kde každý hráč začíná na samostatném ostrově, který se vznáší v Prázdnotě, a snaží se mezi sebou bojovat.

TheWalls

TheWalls je minihra, kterou jen tak někde nenajdete, je to sice jedna ze statších miniher ale pořád skvělá :D. TheWalls se skládají ze čtyř částí blokovaných obrovskými zdmi, které se po skončení časovače zhroutí. Každá sekce má jedinečné zdroje, které lze použít k výrobě různých předmětů. Po pádu zdí musí hráči bojovat mezi sebou a nakonec i s gladiátory.

EggWars

INFORMACE

IP: play.craftfest.eu Web: https://www.craftfest.cz/ Discord: https://discord.gg/SbsnSW6GY5 Děkujeme, že zde hrajete!


Banner