Carton-Mine
279.
Banner Carton-Mine
18
0 / 50
1.8.8
play.cartonmine.cz
Hlasovat
Minihry
PvP
Eventy

Proč hrát právě u nás?

Náš server nabízí několik možností, jak se zabavit, máme tu zde k dispozici vaše oblíbené minihry jako je například KitPvP, KnockFFA nebo TheBridge. Náš server je kvalitně zpracovaný, a k nalezení chyby je zde malá šance.

Updaty

Updaty je jeden z několika důvodů proč tady hrát. Server v budoucnu bude poskytovat několik nových funkcí a miniher, které určitě jen tak neomrzí, a usnadní vám a zlepší prostředí, ve kterém hrajete.

Komunita

Naše komunita není příliš velká, ale určitě je něčím výjimečná. Máme A-team, který vám s radostí pomůže a je aktivní, takže si nad něčím nemusíte zbytečně lámat hlavu. Máme také svůj Discord, takže pokud tě zajímají novinky a rád si chceš s někým pokecat tak tam přijď: https://discord.com/invite/ZArPew2D3z

Co vám můžeme nabídnout?

Minihry

Na serveru se nachází 4 minihry, které vás lehce zabaví, a s kamarády se tu nudit nebudete. Nabízíme zde TheBridge, KitPvP, KnockFFA a OneInTheBattle. V budoucnu vytvoříme několik dalších miniher na který se budete moct těšit.

VIP

Chceš podpořit server menším rankem? Je zde pro tebe speciální CartonVIP, který nabízí několik výhod jak do miniher, tak i na lobby, a dostane i nějaké odměny.

Webová stránka

Třešničkou na dortu tvoří server webová stránka, kde najdete kompletní pravidla serveru, A-team i VIP. Tam nás i můžeš kontaktovat a připojit se na Discord.


Banner Banner