Builduj
171.
Banner Builduj
1
0 / 0
1.19
play.builduj.cz
Hlasovat
Survival
RPG
Economy
Whitelist
Eventy

Builduj je menší Custom Survival Server s aktivním a do hry zapáleným Admin a Developer teamem. Server je uzamčený skrze Whitelist, který nám umozňuje hráče neobtěžovat zbytečným a sofistikovaným systémem residencí takže kdekoliv ve světě můžete stavět bez omezení, ale POZOR! Vykrádání a Griefing ostatních hráčů je u nás přísně trestáno a vše zjistíme!

Celý server jako takový je zaměřený na PVE, a i proto pokoření Ender Draka bude teprve začátek tvého dobrodružství s námi v podobě custom Dungeonů, na kterých každý den aktivně pracuje náš developer a builder team, a díky nim se u nás utkáš s nejrůznějšími lokacemi a monstry, které nikde jinde nenajdeš. S námi se nudit určitě nebudeš!

Mimo výše zmíněné dungeony server nabízí i mnoho dalších věcí:

1. Skillení abilit ↳ Děláním běžných úkonů se v nich postupně zlepšuješ! ↳ S tím přichází i obtížnost, čím lepší máš ability tím silnější monstra ve světě potkáš!

2. Ekonomický systém ↳ Vydělávej a obchoduj a staň se nejbohatším na serveru! ↳ Získávej předměty, o kterých se ti v survivalu ani nesnělo!

3. BattlePas ↳ Každý den plň úkoly a posouvej se dál v lepších a lepších odměnách!

4. Mazlíčci ↳ Získej speciální mazlíčky přímo ve hře, díky kterým získáš nadlidské schopnost!

5. Batůžek* ↳ Měj kdykoliv přístup do svého osobního batůžku příkazem /bp ! A mnoho dalšího!

DO WHITELISTU SE REGISTRUJ ZDE ♜ HLASUJ PRO NÁS ZDE PRO ODMĚNU ⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩ ♜ ⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩


Banner