BUILDMANIA NETWORK | 1.16.4 - 1.16.5
16.
Banner BUILDMANIA NETWORK | 1.16.4 - 1.16.5
5 830
31 / 250
1.17.x
play.buildmania.cz
Hlasovat
Survival
RPG
PvP
Economy
Eventy

Chtěl by sis zahrát na serveru, který má velmi dobrou komunitu, téměř každodenní aktualizace které přináší neustále něco nevého, nebo si jen a prostě chceš zahrát kvalitní survival s odměnama, s rpg prvkama a se spoustou dalšího? My jsme volba!

Kdo jsme?

Jsme unikátní ECONOMY server, který začínal jako server s 10 slotama jen pro vybrané kamarády. Postupem času jsme se začali rozšiřovat, začali jsme přidávat nové a nové věci a teď je z nás network plný zábavy, překvapení a také plný spousty dobrodružství kterým naši hráči procházejí.

Máme speciální systém na dovednostní skupiny, díky kterým si můžete odemykat spoustu nových výhod a funkcí. Máme systém na RPG dovednosti. Máme práce. Každý normální hráč totiž musí pracovat aby dosáhl toho, čeho chce. Máme speciální bedny, každý hráč má totiž v lásce menší hazard, ze kterého ale vždy profituje. Můžete vyhrát unikátní itemy, které jste možná ještě nikdy neviděli. A toto není všechno....pojď k nám a připoj se mezi naší komunitu. Dveře jsou otevřené pro každého.


Banner