Better Craft
120.
Banner Better Craft
0
0 / 0
1.16.5
play.bettercraft.cz
Hlasovat
Survival
Economy
Eventy

Verze 1.16. IP: play.bettercraft.cz

Survival Mezi hlavní herní náplň patří samostatný survival ve verzi 1.16. Hrajeme hru bez módů tudíž si můžete užít zážitek ze základní hry doplněn o interakce s ostatními hráči. Na serveru nechybí residence, aby si hráč mohl ochránit své stavby a předměty.

Ekonomika Server je doplněn o ekonomiku. Hráč má možnost vytvářet vlastní obchody, umísťovat předměty do aukce nebo si vydělávat peníze prací. Toto usnadňuje výměnu předmětů mezi hráči, zároveň je na serveru plugin na výměnu předmětů, který zajišťuje bezpečnost obou stran.

Příběhy Náš server má příběhové linie, kterými si hráč může zpříjemnit hraní a zkrátit čas. Zároveň si vydělá nějaké peníze, získá herní předměty a užije si plno zábavy navíc. Příběhy jsou jak pro jednoho, tak i pro více hráčů.

Doplňkové služby Mezi doplňkové menší vylepšení patří například reakce. V chatu se jednou za 15 minut objeví věta obsahující slovo, které musí hráč napsat. První hráč, který toto slovo napíše vyhrává.

Dalším doplňkem jsou poklady. V lokacích tvořených serverem se nachází poklady, které obsahují herní měnu, předměty a klíče. Nyní se na serveru nachází více než 50 pokladů.

Velkým doplňkem jsou výherní bedny, které hráč může otevírat klíčem. Klíč může hráč získat za hlasování, z pokladu, z eventu apod. V bednách může hráč vyhrát klasické předměty, ale i předměty vylepšené (brnění a nástroje). Zároveň se v těchto bednách dají vyhrát VIP ranky.


Banner