BeeGames.eu
112.
Banner BeeGames.eu
4
0 / 0
1.7.2 - 1.20.4
mc.beegames.eu
Hlasovat
Survival
Minihry
PvP
Skyblock
Eventy

Pozvánka na portál BeeGames.eu

Radi by sme vás všetkých pozvali na novootvorený portál BeeGames.eu plný inovatívnych minihier a doplnkov. Sme server, ktorý ponúka minihry ako napríklad MLG rush, Parkour, KitPvP, Skyblock, Bedwars a jednu netradičnú minihru pre VIP hráčov.

Možno si poviete, že sú to otrepané minihry, ale aby sme vyšli v ústrety všetkým hráčom a ponúkli im originálny obsah na serveri, každá z minihier je obohatená netradičnými doplnkami, ktoré len tak na nejakom serveri nenájdete. Je toho veľa čo skúmať!

Ak dáte šancu nášmu serveru a zapáči sa vám a chceli by ste nám prispieť symbolickou sumou, tak si môžete zakúpiť:

  • Donate v hodnote 50 kč
  • Bee (druh VIP) v hodnote 60 kč
  • Ultimate (druh VIP) v hodnote 110 kč

Všetky darované peňažné prostriedky putujú na údržbu servera, aby sme mohli server vyvíjať a naďalej pre vás vytvárať originálny kontent.

Pre milovníkov stavania rôznych stavieb a dohliadanie hráčov máme otvorené nábory na pozície Helper a Builder. Pre vás, milí hráči, ktorých táto ponuka zaujala, vieme vám garantovať 100% zaškolenie a neobvykle postupy, ktoré sú úplne odlišné od iných konkurenčných serverov. Naučíte sa veľa vecí, čo sa vám hodí do života a hlavne nadobudnete veľkú prax v rôznych smeroch. Taktiež nezabúdame na benefity – tie sú veľmi štedré!

Náš portál BeeGames.eu vám ponúka komunikačnú platformu Discord, kde si okrem chatovania a komunikácie s kamarátmi, prípadne tímom serveru môžete požiadať o pomoc prostredníctvom chatovej alebo hlasovej komunikácie priamo s našimi Helpermi. Potrebujete pomôcť? Náš tím je pre vás neustále dostupný! Prípadne môžete využiť našu wiki stránku (wiki.beegames.eu), na ktorej nájdete mnoho praktických rád.

Aj keď sme na Česku a Slovensku nový, veríme, že si získame vašu pozornosť a prídete navštíviť náš server. Čaká vás veľa vecí! A veľa toho pre vás ešte pripravujeme.

Nezabudnite nás sledovať na sociálnej sieti Instagram (@beegames.eu), kde neustále pridávame rôzne novinky zo servera!


Banner