BeeGames.eu
20.
Banner BeeGames.eu
3 105
20 / 200
1.18x
mc.beegames.eu
Hlasovat
Survival
Minihry
Economy

Pozvánka na portál BeeGames.eu

Radi by sme vás všetkých pozvali na novootvorený portál BeeGames.eu plný inovatívnych minihier a doplnkov. Sme server, ktorý ponúka minihry ako napríklad MLG rush, Parkour, KitPvP, Skyblock, Bedwars a jednu netradičnú minihru pre VIP hráčov.

Možno si poviete, že sú to otrepané minihry, ale aby sme vyšli v ústrety všetkým hráčom a ponúkli im originálny obsah na serveri, každá z minihier je obohatená netradičnými doplnkami, ktoré len tak na nejakom serveri nenájdete. Je toho veľa čo skúmať!

Ak dáte šancu nášmu serveru a zapáči sa vám a chceli by ste nám prispieť symbolickou sumou, tak si môžete zakúpiť:

Bee (druh VIP) v hodnote 79 kč na 1 mesiac, Honey (druh VIP) v hodnote 149 kč na 1 mesiac. Všetky darované peňažné prostriedky putujú na údržbu servera, aby sme mohli server vyvíjať a naďalej pre vás vytvárať originálny kontent.

Pre milovníkov stavania rôznych stavieb a dohliadanie hráčov máme otvorené nábory na pozície Helper a Builder. Pre vás, milí hráči, ktorých táto ponuka zaujala, vieme vám garantovať 100% zaškolenie a neobvykle postupy, ktoré sú úplne odlišné od iných konkurenčných serverov. Naučíte sa veľa vecí, čo sa vám hodí do života a hlavne nadobudnete veľkú prax v rôznych smeroch. Taktiež nezabúdame na benefity – tie sú veľmi štedré! Nábory nájdete tu: https://linktr.ee/BeeGames.eu

Náš portál BeeGames.eu vám ponúka komunikačnú platformu Discord , kde si okrem chatovania a komunikácie s kamarátmi, prípadne tímom serveru môžete požiadať o pomoc prostredníctvom chatovej alebo hlasovej komunikácie priamo s našimi Helpermi. Potrebujete pomôcť? Náš tím je pre vás neustále dostupný!

Aj keď sme na Česku a Slovensku noví, veríme, že si získame vašu pozornosť a prídete navštíviť náš server. Čaká vás veľa vecí! A veľa toho pre vás ešte pripravujeme.

Nezabudnite nás sledovať na sociálnej sieti Instagram (@beegames.eu), kde neustále pridávame rôzne novinky zo servera!


Banner