Arcturus Network
58.
Banner Arcturus Network
161
6 / 50
1.7.2 - 1.20.6
play.arcturus-official.eu
Hlasovat
Survival
RPG
Modpack
Eventy

Jsi unavený velkými projekty, které mají X stovek hráčů a chybí ti rodinná komunita, vstřícný AT? Pokud ano, tak Arcturus je místo pro tebe. Menší komunita hráčů, díky čemuž na každého jedince má AT čas a o každého se stará stejně dobře; zábava na dlouhé večery; pohoda a hlavně projekt bez lagů! Níže ti představíme servery, které (zatím) provozujeme.

Gregtech New Horizons Hledáš výzvu v podobě modpacku? Jsi připraven čelit neskutečně těžkým, ale zabavným questům? Tak Gregtech New Horizons je stvořený pro tebe! Technika, magie, výpravy do vesmíru a mnoho dalšího. Vše je pečlivě zapracované do gregova vývojového stromu. Tento modpack je cílený pro skalní fanoušky GregTechu a velmi náročných modpacků. Začátečníci se však nemusí bát. Celou hrou vás provedou vše vysvětlující questy. Celý modpack je lokalizován v angličtině. Modpack však není náročný jenom na vaši mozkovou kapacitu, ale i výpočetní. Doporučujeme 6G RAM. Na většině serverů najdete rozsáhlé blacklisty a omezení. Na Arcturusu však věříme v naší komunitu. Normálně je uváděna průměrná doba pro dokončení modpacku. Bohužel to se nikomu ještě nepodařilo. Budeš to ty?

Také se nezapomeň připojit na náš DISCORD, kde ti rádi poradíme: https://discord.gg/JCCY9NR

Wiki: http://wiki.arcturus-official.eu/

Odkaz na modpack: https://www.technicpack.net/modpack/mcnewhorizons.677387 Pozor server běží na verzi modpacku 2.5.1! (Nejnovější verze)

Server je pouze pro origo


Banner