Arcturus Network
68.
Banner Arcturus Network
329
0 / 300
1.7.2 - 1.18.2
play.arcturus-official.eu
Hlasovat
Survival
RPG
Modpack
Eventy

Jsi unavený velkými projekty, které mají X stovek hráčů a chybí ti rodinná komunita, vstřícný AT? Pokud ano, tak Arcturus je místo pro tebe. Menší komunita hráčů, díky čemuž na každého jedince má AT čas a o každého se stará stejně dobře; zábava na dlouhé večery; pohoda a hlavně projekt bez lagů! Níže ti představíme servery, které (zatím) provozujeme.

Survival RPG Čerstvě spuštěný server, na kterém tě čeká spousta dobrodružství! Skilly, vlastní pluginy, hráčské levely, aktivní PvP / PvE a mnoho dalšího najdeš na našem Survival RPG serveru. Pokud hledáš dlouhodobější gameplay, tak naše úkoly budou pro tebe. Tyto úkoly se postupně stávají těžšími a čím dále jsi, tím nebezpečnější překvapení na tebe čeká! Také aktivně pracujeme na našim dungeonu, ve kterém získáš spousty lahodných odměn. Nabrus si meč, očisti brnění a vydej se s námi na zbrusu nový server ARCTURUS Survival RPG!

Gregtech New Horizons Hledáš výzvu v podobě modpacku? Jsi připraven čelit neskutečně těžkým, ale zabavným questům? Tak Gregtech New Horizons je stvořený pro tebe! Technika, magie, výpravy do vesmíru a mnoho dalšího. Vše je pečlivě zapracované do gregova vývojového stromu. Tento modpack je cílený pro skalní fanoušky GregTechu a velmi náročných modpacků. Začátečníci se však nemusí bát. Celou hrou vás provedou vše vysvětlující questy. Celý modpack je lokalizován v angličtině. Modpack však není náročný jenom na vaši mozkovou kapacitu, ale i výpočetní. Doporučujeme 6G RAM. Na většině serverů najdete rozsáhlé blacklisty a omezení. Na Arcturusu však věříme v naší komunitu. Normálně je uváděna průměrná doba pro dokončení modpacku. Bohužel to se nikomu ještě nepodařilo. Budeš to ty?

Také se nezapomeň připojit na náš DISCORD, kde ti rádi poradíme: https://discord.gg/JCCY9NR

Web: https://arcturus-official.eu/

Wiki: http://wiki.arcturus-official.eu/


Banner