Agonia.cz/sk 1.16.1
21.
Banner Agonia.cz/sk 1.16.1
2 507
24 / 100
mc.agonia.cz
Hlasovat
Survival
PvP
Skyblock
Economy
Eventy

Agonia.cz/sk

*Server založený nejen pro nás, ale hlavně pro Vás. Jsme survival, pvp survival a skyblock server, kde nudu jisto jistě nepotkáš. Najdeš zde nejen přátelský a pečlivý A-Team, ale i spoustu ochotných hráčů, se kterými si můžeš při hře pokecat nebo spolu můžete postavit něco neuvěřitelného! *

#SURVIVAL Nenajdeš zde jen hráče a celkově skvělou komunitu, ale můžeš si na našem serveru vytvořit vlastní shop, ve kterém můžeš prodat i blbý kámen, pomocí jednoduchých příkazů si vytvoříš vlastní residenci, ve které můžeš stavět o sto šest, ale můžeš dát i nějaký předmět do aukce! Během dne A-Team připravuje různé eventy, ve kterých můžeš vyhrát klíče, které ti otevřou mystické bedny, ze kterých můžeš získat legendární věci.

#PVP SURVIVAL Nebaví tě hrát survival, kde nefunguje pvp mezi hráči? Máš už dost hraní, kde nejde o život? Máme pro tebe řešení! Na našem serveru najdeš PVP survival, který je hlavně o pvp! Můžeš si zde pořídit svého mazlíčka a nařídit mu, aby tě bránil! Budeš právě ty ten nejobávanější hráč na serveru? Přijď to za námi zjistit.

#SKYBLOCK Nebaví tě hrát ve velkém světě a raději bys chtěl být ve svém vlastním? Založ si svůj vlastní ostrov a předveď nám, co dokážeš s takto omezenými možnostmi! Pomocí speciálních úkolů se ti podaří dostat třeba až do Netheru či Endu! Ohromíš nás masivním nebo útulným ostrovem?

* Tvůj Agonia A-Team


Banner