Detail Serveru: Epes server III 1.11.2

160
HLASUJ
Hlasy: 10
?
HRÁČI: -/-
Verze: 1.11.2
rpg | pvp
factions | economy
Epes server III 1.11.2 IP Adresa: play.epesuj.cz

Třetí a závěrečný díl jednoho z nejznámějších RPG serverů současnosti, který nabízí naprosto nevšední zážitek. Setkej se s nepřáteli, které si ani neumíš představit! Hledej tajemné poklady, odhal spletité příběhy čarodějnic, vampírů a dalších temných sil. Leveluj postavu a získej další obsah. Veď své věrné do bitvy, skilluj postavu,

Detailní popis serveru:

Server obsahuje čistou (vanilla) verzi Minecraft 1.11.2 a od vás jí vyžaduje také! Tedy na server se nepřipojíte pokud používáte Forge, Liteloader, či jiné nestandardní launchery. Proto doporučujeme čistý oficiální Minecraft launcher.

Po připojení se na server je třeba stáhnout:

  1. serverový resourcepack – (povol automatické stažení v editaci serveru)
  2. anticheat

Server jsme pro vás připravovali opravdu velmi dlouho, a dali jsme do něj to nejlepší z nás  . Věříme, že se vám na serveru bude líbit!

Víme, že problémem mnoha serverů jsou cheateři, proto jsme se rozhodli použít způsob, který zamezí 99 % cheaterů vstup na server pomocí stahovatelného Anticheatu.

Jak probíhá připojení?

  1. Přidej si Epes server: play.epesuj.cz
  2. Připoj se a zaregistruj se pomocí příkazu “/register tvojetajneheslo tvojetajneheslo
  3. V tuto chvíli se ti začne stahovat resource pack, na chvíli taky může dojít k téměř zmražení tvého clienta (to je běžné)
  4. Po správně načteném Resource packu budeš vyzván k tomu aby jsi stáhl Anticheat(http://fairplayminecraft.com/download.php)
  5. Minimalizuj hru a stažený soubor Anticheatu spusť jako správce (schovej si ikonu někam odkud jí později budeš moci spouštět)
  6. Pokud proběhlo vše v pořádku a anticheat tě prověří, budeš se moci hýbat a hrát na našem serveru. Užij si hru na serveru bez cheaterů, připravený na veliká dobrodružství

Pokud by stránky pro stažení Anticheatu nefungovaly alternativní odkaz je https://ulozto.cz/!U6QBlsXSrQNp/fpmc-win-exe

Video:

Komentáře:

reklamní plocha