WarfareMC.eu 1.20 | NOVINKA: GENS SKYBLOCK
3.
Banner WarfareMC.eu 1.20 | NOVINKA: GENS SKYBLOCK
16 290
75 / 250
1.7.2 - 1.20.1
cc.warfaremc.eu
Hlasovat
Survival
RPG
PvP
Economy
Slimefun

| O SERVERU

WarfareMC je Java/Bedrock 1.18 server zaměřen primárně na Survival herní módy, které se vzdalují od základní Vanilla hry. Používáme Resource Pack pro zlepšení herního zážitku a přidání nových entit a itemů. Zároveň se pyšníme velkým obsahem Vlastních Pluginů, které hráče vždy oslní.

Najdeš u nás Survival, Survival Slimefun, OneBlock, Parkour a Komunitní mapy! Samozřejmostí serveru je také Zábavný a Komunikativní AdminTeam, který je vždy dostupný ve stanovený čas jak na serveru, tak na Discordu. AdminTeam je otevřený hráčům, takže si s nimi kdykoliv můžeš popovídat <3

| SURVIVAL SLIMEFUN

Náš nejpopulárnější a nejstarší server se řadí mezi NEJLEPŠÍ SLIMEFUN SERVERY na České a Slovenské scéně dle hodnocení hráčské komunity.

Nabízíme mnoho předmětů ve Slimefunu, které vlastnoručně modifikujeme, abychom zařídili balancovanou hru. Najdeš zde také Custom Enchanty, Různé Ekonomické vychytávky a mnohem více!

| RPG SURVIVAL

Survival je náš nejnovější přírustek mezi servery. Nevyhovuje ti Slimefun, vyzkoušej Survival!

Server nabízí Bosse a Raidy, Speciální generaci světa, Custom Enchanty, Black Market, Skilly, Classy, DUNGEONY, Nové Moby, Aktivační Abilitky a mnohem více originálních, RPG prvků, které jinde na České a Slovenské scéně nenajdeš.

| ONEBLOCK

Jedinečný OneBlock server zaměřený čistě na RPG. Běžíme na vlastním OneBlock systému, který je založen na SuperiorSkyblocku, takže se nemusíte bát, že se bude jednat o klasický OneBlock, který je všude.

Náš OneBlock server nabízí Skilly, Hromadu sběratelských předmětů, Prestiges, Nové Fáze, Upgrady a mnohem více!

| INFORMACE

IP: mc.warfaremc.eu (nebo mc.warfaremc.eu:27841)

Bedrock / Mobil: be.warfaremc.eu Port: 27842

Web: https://warfaremc.eu

Discord: https://discord.gg/C3Vn4aY


Banner