WarfareMC.eu 1.13-1.19 | SLIMEFUN, RPG, ONEBLOCK, PARKOUR
4.
Banner WarfareMC.eu 1.13-1.19 | SLIMEFUN, RPG, ONEBLOCK, PARKOUR
8 077
14 / 250
1.7.2 - 1.19.4
mc.warfaremc.eu
Hlasovat
Survival
RPG
PvP
Economy
Slimefun

| O SERVERU

WarfareMC je Java/Bedrock 1.18 server zaměřen primárně na Survival herní módy, které se vzdalují od základní Vanilla hry. Používáme Resource Pack pro zlepšení herního zážitku a přidání nových entit a itemů. Zároveň se pyšníme velkým obsahem Vlastních Pluginů, které hráče vždy oslní.

Najdeš u nás Survival, Survival Slimefun, OneBlock, Parkour a Komunitní mapy! Samozřejmostí serveru je také Zábavný a Komunikativní AdminTeam, který je vždy dostupný ve stanovený čas jak na serveru, tak na Discordu. AdminTeam je otevřený hráčům, takže si s nimi kdykoliv můžeš popovídat <3

| SURVIVAL SLIMEFUN

Náš nejpopulárnější a nejstarší server se řadí mezi NEJLEPŠÍ SLIMEFUN SERVERY na České a Slovenské scéně dle hodnocení hráčské komunity.

Nabízíme mnoho předmětů ve Slimefunu, které vlastnoručně modifikujeme, abychom zařídili balancovanou hru. Najdeš zde také Custom Enchanty, Různé Ekonomické vychytávky a mnohem více!

| SURVIVAL

Survival je náš nejnovější přírustek mezi servery. Nevyhovuje ti Slimefun, vyzkoušej Survival!

Server nabízí Bosse a Raidy, Speciální generaci světa, Custom Enchanty, Black Market, Skilly, Classy, DUNGEONY, Nové Moby, Aktivační Abilitky a mnohem více originálních, RPG prvků, které jinde na České a Slovenské scéně nenajdeš.

| ONEBLOCK

Jedinečný OneBlock server zaměřený čistě na RPG. Běžíme na vlastním OneBlock systému, který je založen na SuperiorSkyblocku, takže se nemusíte bát, že se bude jednat o klasický OneBlock, který je všude.

Náš OneBlock server nabízí Skilly, Lokace / Dungeony, Hromadu sběratelských předmětů, Prestiges, Nové Fáze, Upgrady a mnohem více!

| PARKOUR

Nebaví tě basic Parkour? Chceš něco kompetitivnějšího? Tak tento server je pro tebe! U nás se ti zaznamenávají rekordy na Mapách, jak tvoje osobní, tak ty nejlepší za celou dobu. Za dokončení map získáváš coiny, za které si můžeš potom koupit nějaké ty hezké Cosmetic předměty. Coiny si můžeš také převést na naší globální měnu, Tokeny, za které si budeš moct koupit Kosmetické předměty na ostatní servery.

| INFORMACE

IP: mc.warfaremc.eu (nebo mc.warfaremc.eu:27841)

Bedrock / Mobil: mc.warfaremc.eu Port: 27842

Web: https://warfaremc.eu

Discord: https://discord.gg/C3Vn4aY


Banner