RelixCraft
175.
Banner RelixCraft
0
0 / 20
1.19.1
82.208.17.31:27364
Hlasovat
Survival
Whitelist

Jsme nově založený soukromý server, zaměřený na tvořivost, a užívání si klidné hry. Nabízíme stabilně založený server který je brán vážně, a neskončí za týden. Snažíme se server držet na co největší Vanilla úrovni, ale přitom vám hru obohacovat, aby byl váš zážitek ze hraní co nejlepší.

Momentálně vám nabízíme server s mapou 30kx30k bloků, s dostupnou Dynmapou díky které se můžete porozhlédnout kolem sebe, i se podívat na svou vlastní stavbu. Server je zamýšlen jako koníček dvou lidí, kteří mají rádi stavění, a Vanilla styl serverů. Podporujeme plně tvořivost, a sami hrajeme Survival, snažíme se server držet bez nutnosti budoucího Wipe, díky mnoha zkušenostem. Pokud hledáš server, kde můžeš pohodlně nerušeně hrát, nebo jen stavět v čistém světě, pak jsi u nás vítán.

Discord: discord.gg/DGS6MKHQqh

➯Ekonomika pomocí diamantů. ➯Stabilní zázemí. ➯DynMapa. ➯Svět 30x30k bloků. ➯Kvalitní AT. ➯Hard obtížnost. ➯Přesun kreativních staveb při případném budoucím Wipe. ➯Žádné VIP, ani nutnost do hry dávat jiným způsobem finance. ➯Dostupnost mini bloků. ➯Zádné /Home, /tpa, /back a další věci, které podle nás na Vanillu nepatří. ➯Žádný Wipe, a pokud bude máme vlastní plugin na přesun staveb, které budou opravdu kreativní.

[img]http://query.fakaheda.eu/82.208.17.31:27364.jpg?size=550x100[/img]


Banner