Psycholand | Survival | Creative | Economy | 1.15.2
205.
Banner Psycholand | Survival | Creative | Economy | 1.15.2
0
0 / 0
1.16.1
95.217.34.73:25565
Hlasovat
Survival
Creative
Economy

Privátní free server 1.15.2, který je teprve v začátcích. Vše je zatím ve vývoji a stále se upravuje. Máme zde některé pluginy, jako rychlou těžbu dřeva, možnost nastavení si portu domů (home), teleport na spawn, zasílání zpráv (mail) offline hráčům. Aktuálně zkoušíme ekonomiku (možnost výběru zaměstnání, vydělávání herních peněz a nákup ve městě od speciálních NPC obchodníků). Také probíhá test teleportačních svitků, které bude později možnost zakoupit u obchodníka ve městě.

Na serveru máme celkem 4 map. První je hlavní uvítací spawn, odkud hráči mohou přejít do kteréhokoli světa. Dále máme svět 1, který je určen pro běžné hrání v mírumilovném prostředí bez PVP. Další svět 2 je určený pro PVP a PVM, kde mohou hráči lovit a vydělávat jako lovci. Jako poslední svět máme kreativní, kde si mohou hráči zapnout kreativ a po zadání příkazu /p auto bude hráči přidělen pozemek a může libovolně stavět. Zde se mohou předvést hráči, kteří chtějí být buildery. Jednou za čas se vybere nejzajímavější stavba a se souhlasem hráče může pak být přesunuta na hlavní domovskou mapu.

Ve všech světech je nastaveno keepInventory, takže po smrti hráči nepřichází o své předměty. Pouze kreativní svět má vlastní inventář, který nelze přenést na ostatní světy.

Na hlavní mapě domovské (svět 1) jsou ve městě portály, kterými lze projít do PVP světa nebo Kreativního světa. Návrat zpět je možný přes příkaz /home (pokud máte nastavený) nebo /mvspawn, kdy se dostanete na hlavní spawn.

Doporučujeme hráčům si vybrat před hraním 3 zaměstnání současně, podle toho, na jaký styl hry se více zaměří. Práci si můžete zvolit příkazem /jobs browse. Zatím ale není zcela doladěn problém s částkami, levely a ceny za předměty, které si můžete poté koupit za tyto peníze.

Dále doporučujeme si najít v okolí města volný pozemek na stavbu vlastního obydlí. V hlavním městě lze nakupovat nejen od vesničanů, ale i od speciálních prodejců. Předměty a ceny zatím nejsou přidány. Postupně na tomto pracujeme.

Hráči mají možnost vytvářet i vlastní stánky a prodávat či vykupovat různé předměty. Zatím není nikde vymyšlené místo pro tržiště, ale na tom brzy zapracujeme také, tak doporučujeme obchodníky dávat kolem hradeb města, aby našli i ostatní hráči. Příkazy zatím nemáme nikde sepsané, tak prosíme o trpělivost, případně více info naleznete zde:

github.com/catch441/Ultimate_Economy/wiki

DŮLEŽITÉ INFO:

Při první registraci napsat příkaz /register heslo heslo (2x stejné heslo, jaké si zvolíte)

Pro běžné přihlášení napsat příkaz /login heslo (použít heslo, které jste zvolili při registrování)

Pro aktivaci banky napište příkaz /bank on

-

Příkazy, které lze používat:

/register zadáváte pouze při první registrace + 2x napsat stejné heslo /login zadáváte při přihlášení heslo, které jste si nastavili pro Vaš postavu /bank on zapne po pravé straně informace o stavu Vašich herních financí /sethome nastavení si místa, kam se můžete teleportovat /home teleportuje Vás na místo, které jste si nastavili /spawn teleportuje Vás do středu města na náměstí, kde jsou i obchodníci /mvspawn /mail send můžete poslat zprávu jakémukoli hráči, který není ve hře, je offline. Pouze je potřeba znáte jeho jméno přesně malá i velká písmena. /mail read po připojení do hry, pokud máte nějaké zprávy, tak se Vám tímto příkazem zobrazí

Dalš příkazy budou doplněny později, až je zjistíme nebo případně některé nastavíme v oprávnění pro hráče.


Banner Banner