ProLand.cz | 1.16.1
186.
Banner ProLand.cz | 1.16.1
8
0 / 50
1.16.1
mc.proland.cz
Hlasovat
Survival
Economy
Eventy

ProLand je na československé Minecraftové scéně přesně od 1.4.2019, kdy se server otevřel, ovšem založen byl již 2.3.2019. Server si prošel mnoha resetami, nejspíše poslední z nich proběhl v létě 2020, kdy byl server od začátku března do začátku srpna uzavřen a pracovali jsme na jeho předělání.

Teď něco k serveru samotnému. Na serveru se nachází klasický survival, který je obohacen o velice propracovanaou a vyváženou ekonomiku. Peníze se dají využít např. k nakupování itemů z obchodu (/shop), spawnerů (/spawnershop), k obchodování s hráči, které je umožněno díky aukcím, trade systému a tzv. chestshopu (/navody) a k dalším věcem. Další měnou jsou tzv. Event Body, které se dají získat z eventů, které každodenně pořádají naši Moderátoři a Helpeři, z questů (/questy) nebo z truhel a boxu (/truhly). Využít se dají k nakupování věcí z eventshopu (/eventshop). Další a poslední měnou jsou Kredity, které se dají získat pouze dvěma způsoby - zakoupením za reálné peníze (/obchod) nebo vytočením z Pro Truhly (/truhly). Využít se dají k levnějšímu nakupování balíčků výhod a klíčů od truhel a od boxu.

Dále na serveru naleznete naleznete Mob Arénu, kterou jsme velice propracovali. Je obohacená o 5 originálních map s různými obtížnostmi. I za účast dostanete skvělé odměny. Na serveru se také nachází příjemný administrátorský tým, který vždy ochotně pomůže a také skvělá komunita - pro toxické hráče zde není místo. A tohle rozhodně není vše! Na serveru se nachází mnoho dalších věcí! IP adresa je mc.proland.cz.

Odkazy:


Banner