PlayCraft
242.
Banner PlayCraft
0
0 / 0
1.8.8
mc.playcraftt.tk
Hlasovat
Creative
Minihry
Skyblock
Eventy

**Ahoj ! Rád by som ťa pozval na server PlayCraft ! [1.8-1.16.4] ? V čom je náš server iný ? Náš server neobsahuje žiadne minihry spojené z PvP , takže pokiaľ si chceš oddýchnuť od sekania hráčov mečom náš server je ten správny? ! ? Čo sa na servery PlayCraft nacházda ? ! Momentálne náš server disponuje 5 minihrám !

**-SkyBlock - náš skyblock obsahuje shop , qeustey , upgrady a omnoho viac ! Chceš tento skyblock zahrať s tvojimi priatelmi !Žiadný problém! na 1 skyblock ostrov si možeš pozvať až 19 hráčov s ktorými možete zažiť mnoho zábavy !

**-Village Defense - čo to je Village Defense ? -Village Defense je minihra v ktorej musíte ochranovať villigerov pred rôznými moboma ako TnT Zombie , Invicible Zombie , Fast Zombie !

**-Murder Mystery - táto hra vám je určite veľmi známa ale pokiaľ nie rád vam to vysvetlím . Na mape sa nacházda 10 hráčov s toho 8 je Detectivov a 2 Murderovia . Úloha murderov je zabiť všetkých Detectívov bez toho aby boli odholený a naopak Detektívovia musia murderov odhaliť a zabiť !

**-Build Battle - V tejto minihre si na začiatku hry hráči vyberú tému napr. Panda a musia ju postaviť . Najkrajšia stavba vyhráva !

**-Parkour - V tejto minihre sa náchádza niekoľko Parkour máp cez ktoré sa musíte dostať od štartu až do cieľa !

**-Eventy - Na našom servery 1 krát za mesiac priebiehajú VIP eventy kde majú hráči šancu získať VIP na 5 dní

**A však na servery si toto VIP môžete aj kúpit , po 30 dnočh vám vyprší . Cena VIP je 2 € alebo 50 Kč !


Banner