HemiCraft
177.
Banner HemiCraft
0
0 / 0
1.16.2
ocelot.hostify.cz:41740
Hlasovat
Survival
Whitelist

Ahoj přátelé, kamarádi!Ahoj přátelé, kamarádi!

Tímto bych vás chtěl pozvat na server HemiCraft! Ptáte se co to HemiCraft je?Jedná se o semi-vanilla server pro uzavřenou společnost. Co v našem případě znamená semi-vanilla? Kromě pár pluginů, které nezasahují do hry, a s nimi spojených příkazů, je server čistá vanilla nastavená na těžkou obtížnost. Server dokáže utáhnout okolo 10 hráčů na jednou bez pádů TPS.

Server je aktivní od začátku roku 2020. Hráčů sice nemáme mnoho, ale věřím, že vás zaujme svou jednoduchostí a snahou zachovat si masku obyčejného Minecraftu. Na serveru nenajdete VIP ani jiný druh placených výhod, residence, minihry ani jiné nepotřebné věci. PVP je zakázané, přemýšlí se však o oblasti (aréně), kde by hráči mohli poměřovat své síly.

Fungujeme na základě vzájemné důvěry. Co na serveru najdete? Pohodového vlastníka, který je otevřeným konstruktivní kritice týkající se serveru. Dlouho trvající finančně zabezpečený server, a HLAVNĚ klid při hraní.

S herním serverem HermitCraft nemáme NIC společného! Jedná se o pouhou shodu jmen!

Server funguje na verzi 1.16.2

Požadavky pro přijetí na server: 1. Věk alespoň 16+ 2. Vychování 3. Slušné vystupování 4. Soběstačnost 5. Preferuje se originální MC, ale warez je také povolen 6. Mít DISCORD účet

IP adresa: K dostání až po schválení hráče a přidání na whitelist.

Pokud by ses chtěl přidat do naší komunity, vyplň prosím tento formulář, který najdeš při kliknutí na "Web"

V případě jakýchokilv dotazů nám prosím piš na DISCORD - HemiRouk#9655 / kunadusan#1047 Těším se na společné hraní a na vaše zprávy!

Kopání zdar, HemiRouk Majitel.


Banner