Pravidla Server Listu

Pravidla serveru jsou závazná a neznalost neomlouvá. Svým přihlášením a zaregistrováním dáváte najevo, že jste plně seznámeni s pravidly serveru. Vaše jednání může být vyhodnoceno jako trestné i v případě, že přímo neporušujete některé z následujících pravidel, jednejte proto vždy s rozvahou! Změna pravidel je vyhrazena.


Základní pravidla

- Nezodpovídáme za Vámi uvedené informace a údaje! Za ty je zodpovědný registrovaný.
- Nepodporujeme warez a jiný druh ilegálního software, proto informace zde neupravujeme ani nekontrolujeme to je povinnost registrovaného. Veškeré následky a škody za uvedene informace bere na sebe registrovaný.
- Vyhrazujeme si právo smazat či jinak upravit záznam bez upozornění.
- Pokus o obcházení systému hlasování je trestán permanentním zákazem vstupu na stránky.
- Server, který neobrdží žadný hlas po 30 dní, bude automaticky odstraněn z databáze
- Server musí mít funkční web, který obsahuje alespoň základní informace pro hraní na něm (pravidla, jak se připojit)! V případě porušení bude registrátor upozorněn a trestán umazáním hlasů nebo odstraněním ze server listu.
- Server musí být funkční. (servery, které jsou teprve v přípravě nejsou povoleny.)

Informace o systému hlasování:

Každý hlas má životnost 30-ti dnů,poté je automaticky vymazán z DB. Tento systém odstraní to, že před koncem měsíce nemělo smysl téměř hlasovat.
Každý (osoba a IP) může hlasovat jednou v intervalu 2 hodin od nejbližší sudé hodiny (př. 12:00-14:00).
Hlasy (IP), které nepocházejí z České nebo Slovenské republiky nejsou započítány do hlasování. Je to z důvodu, že se jedná o Česko-Slovesnký server list a hlavně z důvodu serioznosti hlasování (99,9% proxy,anonymizerů,atd. pochází právě ze zahraničí). V případě, že přistupujete na web přes rohlížeč Opera, deaktivujte si VPN. V případě, že žijete v pohraničí a máte podezření na špatnou detekci země, neváhejte nás kontaktovat.
Uživatel hlasováním souhlasí se zveřejněním informací o hlasu, jakožto uvedené přezdívky a IP, v rámci Czech-Craft API.

reklamní plocha