Kontakt & FAQ

Kontakt

Pokud máte nějaky nápad, přípomínku či nabídku spolupráce neváhejte napsat na admin@czech-craft.eu.


Q: Jak se mohu dostat na pozici server týdne?

Na pozici server týdne se nedá dostat automaticky například podle nejvíce hlasů za týden apod. ale tato pozice je vybírána ručně. Pokud máte pocit, že by jste chtěli být na této TOP pozici, neváhejte a pište na admin@czech-craft.eu . Základní podmínkou je mít vyplněny všechny základní údaje (banner, server Tagy, Query port) a z detailních údajů vše kromě videa (ale je výhodou), další důležitá podmínka je, že server smí být na této pozici maximálně jednou za 4 týdny! Pokud toto splňujete napište pak na uvedený e-mail žádost kde uvedete číslo týdnu v roce(uveďte pouze jeden týden, až odběhne Vaše prezentace můžete žádat o další), o které máte zájem. Aktuální přehled obsazenosti týdnů najdete ZDE.

PS: Uvedení Vašeho serveru na pozici Server Týdne je zcela zdarma!
Chystáme na pozici server týdne změnu, takže aktuálně dále nezařazujeme!


Q: K čemu slouží server TAGy a je možné přidat další?

Server tagy jsou jakési značky, které přímo charakterizuji vlastnosti serveru a to nejlépe jedním kličovým slovem. Doporučujeme vybírat tak aby co nejvíce odpovídali realitě. TAGy budou taktéž sloužit jako kriterium pro filtr ve vyhledáváni serverů uživateli. Pokud máte pocit, že nějaký TAG zde schází napište nám prosím.


Q: Mohu u Vás umístit svoji reklamu?

Ano, možné to určitě je. Pokud máte zájem o umístění reklamy neváhejte napsat na náš email. Zde dostanete potřebné informace, ktere by Vás mohli zajímat(udaje o návštěvnosti, kam lze reklamu umístit apod.). Pokud máte ale pocit, že výměna bannerů by nebyla možná protože Vaše stránky se teprv rozjíždí a nemáte pravidelné návštěvníky či hráče je možné se domluvit i na jiné odměně.

reklamní plocha