Detail Serveru: CeskejParan.cz | Public

17
HLASUJ
Hlasy: 2574
Online
HRÁČI: 0/0
Verze: 1.14.4
survival | antigrief
free build | economy
CeskejParan.cz | Public IP Adresa: public.ceskejparan.cz

Hledáš klasický server okořeněný něčím nevšedním? Rád stavíš, ale i prozkoumáváš? Nudí tě servery, kde dostaneš všechno moc snadno? Lákají tě výzvy? Tak přijď k nám a připoj se k naší komunitě!

Detailní popis serveru:

Klasický Minecraftový server zaměřený hlavně na stavění a budování. Najděte si ideální místo pro svou stavbu kdekoli na mapě, ať už v okolí jiných hráčů či v naprosto nedotčené krajině a dejte prostor své fantazii!

Na spawnu naleznete ty nejdůležitější místa na celém serveru:  banku, AdminShop, observatoř, quest dům, stánky a další.

Na serveru také můžete najít speciální věže s portály, které vás přesunout do World od chaos, tedy do světa, jak už jeho jméno napovídá, je vše v chaosu, vyskytují se zde meteority, či kostry dinosaurů, navíc je v celém světě zvýšena generace rud, takže dobře poslouží i při kopaní.

Mezi další zajímavosti patří i Časoprostorové trhliny, tedy místa, kde se vyskytují známe stavby z různých epoch lidstva. Navíc jsou v každé Časoprostorové trhlině ukryté poklady, což je jedna z dalších zajímavostí serveru.

Chcete-li s kamarády založit město, není problém! Stačí postavit budovy, najít obyvatele a podat si žádost o registraci.

Video:

Komentáře:

reklamní plocha