Detail Serveru: Teracraft - TekkitClassic 1.2.5

196
HLASUJ
Hlasy: 1
?
HRÁČI: -/-
Verze: 1.2.5
tekkit | lag free
survival | antigrief
Teracraft - TekkitClassic 1.2.5 IP Adresa: server.teracraft.eu

Minecraft TekkitClassic verze 1.2.5 Alternativní IP: 87.236.196.107

Detailní popis serveru:

 

Minecraft TekkitClassic server verze 1.2.5

- Většinu pluginů si programujeme sami, nebo použijeme již naprogramovaný (například Residence) a ušijeme si ho ještě víc na míru našemu serveru.


- Server máme vlastní, vlastoručně sestavený, umístěný v datacentru vPraze, tím pádem nemáme žádné omezení které ostatní ServerHostingy mají.

- Na serveru je povolen EE (Equivalent Exchange) 


- Pomocná ruka se nám vždy hodí, proto pokud máš zájem, zkopíruj si tuto žádost http://dl.teracraft.eu/Zadost-Tera.txt vyplň jí a zašli na Podpora@teracraft.eu

- Server je pro každého bez Whitelistu s ochranou účtu pluginem AuthMe

- Na serveru jsou ranky(hodnosti) za odehraný čas můžete více věcí z EE modu (Equivalent Exchange), funguje to jako filtr hlupáků a pravých hráčů, snažíme se mít na serveru dobrou komunitu.

- Na serveru je pro ochranu vašich staveb plugin Residence, který máme upraven a doprogramovanou ochranu proti užívání věcí z EE (Equivalent Exchange) modu (například: Nikdo vám s RedMorningStar nerozseká dům)

- Na serveru máme ochranu proti krádeži originálních účtů (Můžete hrát Warez ale pouze za Warez nick, když se z cracklého warez launcheru připojíte za Originální nick (Nicksteal) tak vás to na server nepustí), tím pádem Váš originální nick zůstan u nás v bezpečí a nestane se Vám že už u nás za Vás bude někdo registrován :)

- Na zloděje máme počíháno, veškeré truhly, počítač, pece a další věci z Tekkitu jsou chráněny pluginem LWC

Komentáře:

reklamní plocha
ac.png