Detail Serveru: MC-Miners.eu - Survival, Skyblok, Creative

195
HLASUJ
Hlasy: 1
?
HRÁČI: -/-
Verze: 1.7.2
pvp | skyblock
creative | economy
MC-Miners.eu - Survival, Skyblok, Creative IP Adresa: mc-miners.minesite.cz:33333
MC-Miners.eu jde co nejkvalitnější cestou ať už výběrem hráčů, pluginů či Vedení! Hledáme především starší a/nebo rozumnější hráče. Běžíme na verzi 1.7.2 (kompatibilní s 1.7.4) s mapou, odkud lze získat nové suroviny na hlavní svět.

Detailní popis serveru:

Minecraft server a web MC-Miners.eu má za sebou dlouhou historii a proměn znamenající neustálý vývoj k maximální spokojenosti a nejlepší zábavy co největší skupiny hráčů i nováčků. Tento server nenabídne jen skvělé souboje v do detailu propracovaných PVP či Mob arénách, nebo stavění svých paláců na volně dostupných Residencích, ale také maximální využítí všech oblastí činností ať v oblasti stavění redstonových obvodů v Creative světě, hraní úžasně vylepšené survivalové mapy Skyblock, využívání naplánovaného ekonomického systému, společné srazy na Event světě, hraní dlouhodobé a velice dobře udržované hry Minechesting nebo i naprosto unikátních spojení této internetové stránky mezi serverem ať už registrací, odměnami za hlasování nebo podrobnými statistikami.

Tým Vedení se skládá z opravdových veteránů této nekonečné a úžasné hry a za pomoci speciálních nástrojů, které mají k dispozici udělají vše, aby Vám mohli pomocti vyřešit jakékoliv problémy i maximálně zpříjemnit a zjednodušit hru.

Komentáře:

reklamní plocha