Detail Serveru: RAGE Minecraft - 1.14.4

238
HLASUJ
Hlasy: 1
Online
HRÁČI: 0/100
Verze: 1.14.4
survival | skyblock
vip | minigames
RAGE Minecraft - 1.14.4 IP Adresa: mc.playrage.eu

Rage Portal - Jiný skyblock, než znáš!

ÚKOLY  DUNGEONY | AUTOMATIZACE

Nebaví Tě jen tupě kopat cobblestone? Nebaví Tě starat se o farmy? Chceš Skyblock s prvky RPG?
Tak navštiv Náš server!

Detailní popis serveru:

Na našem serveru najdeš prvky automatizace jako jsou hoppery, které automaticky kopou bloky z tvého cobblestone generátoru, umí automaticky prodávat vytěžené předměty, nebo je dokonce vypálit. Dále umí samy vyrábět předměty, portovat hráče a dokonce i zabíjet monstra!
Najdeš zde také automatické farmy, které ti samy zasadí a seberou plodiny, nebo samy rozmnoží zvířata v okolí. Automatické spawnery ti pomohou v grindění mobů!
Veškeré tyto automatické mašinky lze vylepšit za herní měnu, kterou získáš plněním úkolů, nebo prodejem materiálů u obchodníka či v aukci mezi hráči.
Hru doprovází i vlastní recepty na speciální předměty. Nalezneš na serveru plno super úkolů, které ti ukážou, jak hrát náš skyblock.
Na serveru jsou dungeony, kde můžeš získat itemy, které nemůžeš jen tak získat jako Blaze Rody, speciální itemy a mnoho dalšího.
Poslední velkou vychytávkou je vlastní enchantovací systém pomocí kouzelných knih. Pokud hledáš server s přátelskou komunitou a spoustou vychytývek, tak k nám zavítej!
Těšíme se na tebe!

VERZE: 1.14.4

WEB: https://rageportal.eu

DISCORD: https://discord.gg/Nmkyvgc

Komentáře:

reklamní plocha