Detail Serveru: Agonia.cz/sk 1.15.2

17
HLASUJ
Hlasy: 3177
Online
HRÁČI: 6/50
Verze: 1.15.2
survival | creative
economy | vip
Agonia.cz/sk 1.15.2 IP Adresa: mc.agonia.cz

Agonia.cz/sk Survival&Creative 1.15.2

Detailní popis serveru:

Agonia.cz/sk Survival&Creative

Sme obyčajní kamaráti, ktorí mali rovnaký problém a tak sa rozhodli spoločne založiť niečo, čo bude baviť nie len nás ale hlavne Vás! Sme survival a creative server so všetkým čo s ktomu partí. Na našom servery môžeš zažiť priateľský A-team, ukecaných, ochotných spoluhráčov.

 

#CREATIVE

Přijďte si odpočinou a postavit něco velkého! Velké parcely pro stavbu, po domluvě možno zvětšit parcely na větší projekty! :)

 

#SURVIVAL

No nech to nie je len no ľuďoch a komunite, na našom servery si môžeš spraviť vlastný shop, založiť rezidenciu až 100x100 blokov a pri zabití moba je šanca, že ti z neho padne hlava! V rôznych eventoch, ktoré pravidelne pripravuje náš A-team, môžete vyhrať kľúče od Magických case z ktorých padajú naozaj drahocenné veci! 

Každopádne aby to aj u nás nejak vyzeralo, máme svoje pravidlá. Ťažba mimo vlastnú resku je povolená len v ťažobnom svete. Nadávky nikomu nepristanú a tak rovnako ako od členov A-temu, aj od Vás by sme prijali ich zdržanie. Nemáme radi scam! Keďže je vždy veľmi ťažké zistiť kde je pravda, tak práve táto možnosť vlastných shopov je tu na to, aby si ľudia mohli čokoľvek od kohokoľvek zakúpiť  alebo vymeniť.

 

Slová to nedokáži opísať, príď a skús si s nami zahrať. Radi spoznáme nových ľudí a kamarátov

Tvoj Agonia A-team ♥

Discord - discord.gg/xdRcghu

Facebook - www.facebook.com/agoniaczsk

Email - agoniaczsk@gmail.cz

Komentáře:

reklamní plocha