Detail Serveru: ObscurusCraft

109
HLASUJ
Hlasy: 105
Online
HRÁČI: 0/20
Verze: 1.14.4
survival | economy
vip | pvp
ObscurusCraft IP Adresa: mc.obscuruscraft.eu

Rádi by sme vás pozvali na náš novo otvorený server. Na našom serveru zažijete to najlepšíu zábavu! Vlastné itemy, gemy a oveľa viac iba u nás! Super a-team a veľa ďalšieho, neváhaj a príď nás navštíviť. 

Detailní popis serveru:

Tímto bych vás rád pozval na náš server s názvem Obscurus-Craft, který hledá své nové Hráče.
Server běží na nejnovější verzi klienta 1.13.2 ,klasický survival s ekonomikou .Na serveru prozatím máme PVP , odměny za hlasování a Shop.
při hlasování pro náš server získáte Vote klíč , díky jakému vám dle určitých šancí padne předmět . díky tomuto systému máte možnost získat ,
epické Brnění a nebo zbraně a nebo posílení itemů za pomoci socketů. Pro začátečníky na našem serveru je možnost využít příkaz /kit start .
Možnost zakoupení VIP a EVIP , které vám zajistí značné výhody .Nahodný Teleport do přírody který funguje po celým světě ,kde hráči mohou stavět své stavby.Spolehlivý A-Team , který vám pomůže když nastane nějaká komplikace .Pro vášnivé těžaře máme /jobs kde si hráč zvolí jakou práci přijme. Tak neváhejte a přidejte se knám a vytvořme super komunitu ,která si společně užije spoustu zábavy ale i trápení v začátcích . S pozdravem za server Obscurus-Craft ...

IP serveru : mc.obscuruscraft.eu
Verze Clienta : 1.13.2
Web: http://obscuruscraft.eu/

Komentáře:

reklamní plocha