Detail Serveru: Survex

267
HLASUJ
Hlasy: 2
Online
HRÁČI: 0/0
Verze: 1.13.2
survival | lag free
economy | pvp
Survex IP Adresa: play.survex.eu

QUESTY / AUKCE / VILLAGE DEFENSE / STARÉ PVP / SPOUSTA AKCÍ / RYBAŘENÍ / VYVÁŽENÁ EKONOMIKA

Nový server, na kterém rádi přivítáme všechny hráče. Hledáš server s příjemnou a přátelskou komunitou? Tak jsi u nás správně.

Detailní popis serveru:

Co u nás najdete?

Vyváženou ekonomiku
Při vytváření serveru jsme se zaměřovali s týmem na to, aby na serveru nebylo nic tak úplně zdarma. Samozřejmě nemám namysli pay2win prvky, ale myslím tím trošku tvrdší ekonomiku, než je zvykem.

Staré 1.8 PvP
Nový PvP systém je prostě věc, o které se stále debatuje. Nám osobně přišlo, že 1.8 fanoušků je více, proto jsme u nás nechali starý systém.

Denní odměny
Za hraní hráčům u nás nabízíme možnost vybírání denní odměny. Dále můžete získat i odměny za hlasování.

Spoustu tagů (od normálních po legendární a eventové)
Jedná se o takovou prostou věc před nickem (například Hustler, Noob, Nerd, Kaprfield a asi 50 dalších).

Vlastní, kvalitní stavby od zkušeného buildera
Už ze starých projektů je s námi v týmu kamarád, který se nám stará o stavební stránku serveru. O kvalitě jeho staveb se můžete přesvědčit sami v přiložených fotkách.

Každoroční dlouhodobé eventy (Vánoce, Velikonoce, Halloween...)
Při těchto eventech je možné získat předměty, které jindy neseženete (tagy, předměty atd.). Dbáme na to, aby hráči nebyli nuceni například o Vánocích sedět u počítače, aby měli šanci tyto předměty získat, proto probíhají většinou 14 dní.

Hlasovací a jiné soutěže o VIP a další ceny
Rádi pořádáme soutěže o hodnotné ceny, aby měl každý šanci něco získat. Například teď jsme se rozhodli snížit ceny všech VIP o 50%.

Najdete u nás ale i spoustu dalších věcí, jako jsou například aukce, zabezpečený systém obchodování, klasické Jobs, a nebo možnost vykopávat spawnery SilkTouchem!

 

Co u nás nenajdete?

Žádné podvodníky
Ať už se jedná o podvodníky, kteří používají upravené verze hry a nebo o klasické in-game podvodníky (například s předměty), nemáme tu pro takové lidi rádi. Chceme, aby si všichni hraní u nás užili.

Fantomy
Spousta hráčů nemůže vystát tohoto nového moba. Proto byl u nás na serveru definitivně zakázán.

Nudu
Dobře, možná se u nás nemusí každému líbit. Každopádně se snažíme přidávat stále nové věci a funkce na server, aby u nás hra "neumřela" a měli jste stále co získávat a dělat. Navíc se můžou i hráči zapojit do rozhodování o tom, co na serveru bude a co ne.

 

Jak jsme vznikli?

Už přes 5 let provozujeme minecraft servery. Přibližně před 4 roky jsme založili projekt s názvem Aurora, který se po dvou letech přejmenoval na Artheria. V době největšího úspěchu jsme u nás měli kolem 40 hráčů denně. Tudíž už máme nějaké zkušenosti se servery.

 

A co zázemí serveru?

Server hostujeme na kvalitním stroji, který je placen z vlastní kapsy. Jelikož je už teď server zaplacen na půl roku dopředu a platíme jej z vlastní kapsy, nemusíte se bát, že když u nás začnete hrát, tak za 2-3 měsíce server "zmizí". Takže žádný server na týden, jak to bývá zvykem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

 

Co plánujeme do budoucna?

Rádi bychom server rozšířili o Skyblock a nebo KitBattle (KitPvP) servery. Chtěli bychom vytvořit projekt, na kterém by si každý mohl vybrat, co chce právě hrát. Ale k tomu potřebujeme i pomoc hráčů.

 

 

 

Budeme rádi, když se k nám přijdete podívat. Všichni slušní a poctiví hráči jsou u nás na serveru vítání. Budeme rádi za každého hráče, který nám pomůže rozšířit naši komunitu.

Video:

Komentáře:

reklamní plocha