Detail Serveru: Atlantis

80
HLASUJ
Hlasy: 251
Online
HRÁČI: 1/40
Verze: 1.14.3
survival | vip
economy | free build
Atlantis IP Adresa: 82.208.17.29:27967

Je to klasický survival kde si můžete v klidu zahrát s kamarády mezi sebou ocbodovat s tím že si postavíte svůj vlastní Shop a hráči se portnout na vaší residenci  pokud si tam uložéte tp dále jsem zakázal vytváření portálu do pekla důvod je že to zbytečně ničí mapu dále tam není Pvp a tak podobně

Detailní popis serveru:

Zdravím všechny hráče a hráčky na serveru Atlantis. Zde se nachází survival, kde má každý hráč 3x home a batoh, který otevře příkazem /chest (je to dvojitá chestka).
Nachází se zde i tzv. vydělávání peněz,pomocí Jobs práce.A nezapomeňte také na residence zdarma o  velikosti  X 159, Y 159 Z 159.

Dále by bylo dobré zmínit že vy, hráči, si můžete odhlasovat, zda chcete mít den (/tv day) nebo noc (/tv night), na hlasování odpovídejte pomocí příkazů /tv yes (souhlasíte s hlasováním) nebo /tv no (nesouhlasíte)
Pokud máte zájem, neváhejte a zakupte si naše VIP, které má mnoho výhod. Můžete vytěžit spawner, mít svůj vlastní crafting table,5x home, létání (/fly), možnost vrátit se na původní místo odkud jste se odportli (/back) ale hlavně se připojíte na plný server.
Spawn je nový, takže se musí ještě dodělat a shop si děláte svůj vlastní.
Pro další informace nás kontaktujte na email: Atlantida@stream.cz

Komentáře:

reklamní plocha