Detail Serveru: CeskejParan.cz | AcidLand

58
HLASUJ
Hlasy: 285
Online
HRÁČI: 0/0
Verze: 1.13.2
skyblock | survival
economy | vip
CeskejParan.cz | AcidLand IP Adresa: acidland.ceskejparan.cz

Je pro tebe skyblock už stará záležitost a toužíš po troše jiné zábavy? Máme tu pro tebe novou výzvu, která tě rozhodně nenechá chladnou, nedá ti spát a odpočinek jen těžko najdeš, protože voda je tvůj největší nepřítel. Je kolem tebe, všude a jen čeká na správný okamžik jak tě spolknout, voda se stala kyselinou. Zvládneš ji obelstít?

Detailní popis serveru:

AcidLand je server kde není nic takové jak se zdá. Už jenom, když se objevíte na spawnu, zjistíte, že jste na ostrově. Ostrově který levituje ve volném prostoru a pád dolů by mohl znamenat rychlý konec. Zprvu se tu rozhlédněte, přečtěte si pravidla, koukněte se na několik tipů a teprve až potom napište /ai. To je vaše jízdenka do dalšího světa

Tenhle svět je pro vás stěžejní a vlastně i váš domov. Máte ostrov, několik bloků hlíny pod sebou, stromeček a truhlu. Je tu ovšem jedna zvláštní věc a to ta, že jste uprostřed oceánu. V tomhle světě je váš úhlavní nepřítel právě voda, která vás nemilosrdně zabije. Z počátku je vaším hlavním cílem přežít, ale jakmile přijdete na to, jak produkovat nové a nové bloky, je jen na vás, jaké panství si vybudujete. Pokud nechcete hrát sami, tak si přiveďte kamaráda, pozvěte ho do týmu a společnými silami se vytáhněte na vrchol slávy.

Video:

Komentáře:

reklamní plocha