Detail Serveru: ImperiumGaming.eu

177
HLASUJ
Hlasy: 5
?
HRÁČI: -/-
Verze: 1.12 - 1.13
survival | pvp
economy | antigrief
ImperiumGaming.eu IP Adresa: mc.imperiumgaming.eu

ImperiumGaming.eu

Máš rád survival s troškou úkolama a příjemnou komunitou ? Tak to jsi narazil na správný server, kde Imperium Tým dělá vše pro návštěvníky aby jejich hraní bylo pro ně co nejpříjemnější. Zároveň vám zde poskytujeme výkonné herní servery GSP-Slovakia, s.r.o. Pokud nedorazíte na server tak nezjistíte jaký jsme příjemný kolektiv. 

Detailní popis serveru:

Ptáte se proč zrovna herní portál ? No je to zcela jednoduché. Snažíme se vybudovat slušnou komunitu hráčů, který se navzájem budou podporovat pomáhat si, také si pronajímáme pár serverů které následně upravujeme dle žádostí našich návštěvníků a tak jim dáváme to co je žádané.

Zatím hostujeme pár serverů jako je MinecraftCounter Strike 1.6 pro, které máme také vlastní pravidla, která se musí dodržovat a jejich porušování trestáme přísně. Vše se můžete dočíst v sekci pravidla.

Abych nás trošku také popsal. Jsme malý tým co se pomaloučku rozrůstá, který se plně věnuje našim návštěvníkům / hráčů na našem herním tak i komunikačním serveru.

Přísně si vybíráme naše členy abychom nám vyhovovali a co je důležité aby vyhovovali našim návštěvníkům / hráčům. Každý kdo by chtěl do našeho týmu musí projít přísným výběrovým řízením, poté nastoupí na zkušební dobu a když nám i hráčům bude vyhovovat tak dále navážeme spolupráci s danou osobou.

Veškeré dotazy můžete směrovat na tento e-mail: cpk@imperiumgaming.eu. Odpovědi se vám dostane většinou do 24 hodin. Nebo můžete použít náš komunikační server Teamspeak kde naleznete online podporu. Stačí pak zajít jen do čekárny.

S pozdravem 
                         Majitel portálu ImperiumGaming
                                                                                      CPK

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=LDnci2ZpYO8&feature=youtu.be

Komentáře:

reklamní plocha
ac2.png